دبیر شورای اقامه نماز کانون آذربایجان شرقی دبیر نمونه استان انتخاب شد
دبیر شورای اقامه نماز کانون آذربایجان شرقی دبیر نمونه استان انتخاب شد

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: با ارسال لوح تقدیر از سوی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان، دبیر شورای اقامه نماز کانون آذربایجان شرقی دبیر نمونه استان در سال ۹۵ انتخاب شد. به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری استان، هادی یوسف […]

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: با ارسال لوح تقدیر از سوی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان، دبیر شورای اقامه نماز کانون آذربایجان شرقی دبیر نمونه استان در سال ۹۵ انتخاب شد.
به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری استان، هادی یوسف زاده افزود: این لوح به جهت اجرای مناسب برنامه‌ها و فعالیت‌های مرتبط با توسعه و ترویج فرهنگ نماز در میان کودکان و نوجوانان به رحیم شادی دبیر ستاد اقامه نماز کانون آذربایجان شرقی اعطا شد.
وی ادامه داد: جشنواره‌ نماز ستون دین، برگزاری نشست‌های تخصصی در این زمینه، برپایی نمایشگاه های رتبط با موضوع نماز، اجرای مرتب فعالیت‌های فرهنگی هنری در رابطه با نماز و احکام، برگزاری نمازهای جماعت و مسابقات مختلف در این زمینه و … برنامه های متعدد برگزار شده در مراکز فرهنگی هنری سراسر استان دلیل این انتخاب بوده است.