خداحافظی خدابخش از مردم آذربایجان‌شرقی
خداحافظی خدابخش از مردم آذربایجان‌شرقی

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تمام تلاش خود را در حد توان برای خدمتگزاری مناسب و در شأن مردم استان و شهر اولین‌ها داشتم، گفت: اگر توفیقی در شأن مردم قهرمان شهر و استان اولین‌ها نبود از همه طلب حلالیت دارم. به گزارش قلم پرس، مجید خدابخش امروز در سخنرانی پیش از خطبه نماز عبادی […]

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تمام تلاش خود را در حد توان برای خدمتگزاری مناسب و در شأن مردم استان و شهر اولین‌ها داشتم، گفت: اگر توفیقی در شأن مردم قهرمان شهر و استان اولین‌ها نبود از همه طلب حلالیت دارم.

به گزارش قلم پرس، مجید خدابخش امروز در سخنرانی پیش از خطبه نماز عبادی و سیاسی جمعه در مصلای اعظم امام خمینی(ره) تبریز اظهار کرد: ۱۴ ماه توفیق حضور خدمت برای استان آذربایجان‌شرقی را داشتم ولی بنا به تصویب منع به‌کارگیری بازنشستگان یک بازنشسته محسوب شده و باید این پست را ترک کنم.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را در حد توان برای خدمتگزاری مناسب و در شأن مردم آذربایجان‌شرقی و شهر اولین‌ها داشتم، گفت:  اگر توفیقی در شأن مردم قهرمان شهر و استان اولین‌ها نبود از همه  طلب حلالیت دارم.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه در ۱۴ ماه خدمت سعی کردم تا از تمام شهر و روستاهای استان بازدید کرده و مشکلات آنها را ببینم و برای حل آنها تلاش کنم، بیان داشت: همیشه برای مردم آذربایجان‌شرقی دعا کرده و خواهان موفقیت و رشد هر چه بیشتر این استان را خواهم داشت و از شما نیز می‌خواهم تا من را دعا کنید.