حکم جایگزین قاضی به راننده بی‌احتیاط در مراغه/  نصب علائم راهنمایی به‌جای زندان
حکم جایگزین قاضی به راننده بی‌احتیاط در مراغه/  نصب علائم راهنمایی به‌جای زندان

راننده بی‌احتیاط در مراغه به‌جای زندان به نصب علائم راهنمایی و رانندگی در حادثه مراغه – هشترود محکوم شد. به گزارش قلم پرس،از مراغه، نادر شریفی، رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مراغه اظهار کرد: قاضی طاهر انوری، رئیس دادگاه بخش سراجو یک راننده بی‌احتیاط را به نصب تابلوی علائم راهنمایی و رانندگی در […]راننده بی‌احتیاط در مراغه به‌جای زندان به نصب علائم راهنمایی و رانندگی در حادثه مراغه – هشترود محکوم شد.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، نادر شریفی، رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مراغه اظهار کرد: قاضی طاهر انوری، رئیس دادگاه بخش سراجو یک راننده بی‌احتیاط را به نصب تابلوی علائم راهنمایی و رانندگی در جاده مراغه – هشترود محکوم کرد.

وی افزود: با حکم دادگاه این راننده بی‌احتیاط تابلوی علائم راهنمایی و چراغ چشمک‌زن در یکی از نقاط حادثه‌ساز این جاده نصب کرد.

شریفی اضافه کرد: این راننده به خاطر بی‌احتیاطی به حبس محکوم شده بود.

به گفته رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مراغه، حکم جایگزین برای این راننده به حرکت مثبتی در آرام‌سازی ترافیک در جاده مراغه – هشترود شده است.

شریفی، از اقدام رئیس دادگاه سراجو به خاطر صدور حکم جایگزین حبس قدردانی کرد.

وی خاطرنشان کرد: به خاطر حجم بالای ترافیک در جاده مراغه – هشترود و تردد روزانه بیش از ۷ هزار دستگاه خودرو رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای جلوگیری از حوادث ناگوار ضروری است.

جاده مراغه- هشترود با ۹۵ کیلومتر مسافت از محورهای اصلی مواصلاتی استان‌های شمال‌غرب به مرکز کشور است.

 

انتهای پیام/