به گزارش شهریار، روح‌الله رشیدی اظهار کرد: قرارگاه اقدام، اولین گام در زمینه ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین بوده و چند کمیسیون نیز در آن حضور دارند و از جمله تصمیمات این قرارگاه، امتداد خیابان ۴۲ متری به کوثر شرقی است. وی افزود: طرح قبلی ارائه‌شده برای این مسیر خیلی گسترده بود که مصوب شد امتداد ۴۲ […]

به گزارش شهریار، روح‌الله رشیدی اظهار کرد: قرارگاه اقدام، اولین گام در زمینه ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین بوده و چند کمیسیون نیز در آن حضور دارند و از جمله تصمیمات این قرارگاه، امتداد خیابان ۴۲ متری به کوثر شرقی است.

وی افزود: طرح قبلی ارائه‌شده برای این مسیر خیلی گسترده بود که مصوب شد امتداد ۴۲ متری به کوثر شرقی و کوثر شرقی به ترلان‌دره‌سی و اتوبان پاسداران در دو مرحله اجرایی شود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورا تصریح کرد: با اجرای این پروژه یک محله بزرگ با گستره جمعیتی ۲۰۰ هزار نفری از فلاکت نجات می‌یابد.

وی افزود: این پروژه، بزرگترین پروژه عمرانی شهرداری خواهد بود و ۳۰۰ الی ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه تملک و اجرای این طرح‌ها خواهد بود.

رشیدی اضافه کرد: در کنار آن، ضابطه‌ای نیز برای این محلات تعیین شده است که به منظور پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز، شهروندان می‌توانند به اخذ پروانه ساخت و احداث اصولی و استاندارد واحدهای مسکونی اقدام کنند.