حضور ۶۰ درصد قیرسازان کشور در آذربایجان شرقی
حضور ۶۰ درصد قیرسازان کشور در آذربایجان شرقی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه استان ما قطب قیر کشور است ، گفت : ۶۰ درصد قیرسازان کشور در استان آذربایجان شرقی حضور دارند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، صابر پرنیان درنشست مشترک با هیات مدیره انجمن قیر استان با بیان اینکه پیشبرد تمام امور و رفع موانع […]رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه استان ما قطب قیر کشور است ، گفت : ۶۰ درصد قیرسازان کشور در استان آذربایجان شرقی حضور دارند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، صابر پرنیان درنشست مشترک با هیات مدیره انجمن قیر استان با بیان اینکه پیشبرد تمام امور و رفع موانع تولید با پیگیری جدی و تغییر نگرش ها با رویکرد حمایتی نتیجه می‌دهد، اظهار کرد: آذربایجان شرقی با حضور ۶۰ درصدی تولیدکنندگان صنعت قیر کشور در استان می تواند تامین کننده نیاز بخش عمده ای از کشور به این محصول مهم باشد.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت بالای انجمن قیر استان، تصریح کرد: حل مسائل این صنعت در حوزه‌های مختلف اعم از مواداولیه، انرژی، تسهیلات و تهاتر نیازمند توجه ویژه و پیگیری جدی از سوی مسئولان استانی است.

رئیس سازمان صمت استان ضمن اشاره به اهمیت بهره مندی از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی بویژه در کمیسیون صنایع و وحدت رویه در پیگیری اقدامات، ادامه داد: در جلسات مشترک طی هفته های آتی با وزیر و مدیران وزارت صمت و همچنین مدیران پالایشگاه تبریز موضوعات مرتبط با تولیدکنندگان قیر استان دنبال خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه عدالت محوری دولت سیزدهم در توسعه مناطق کمتر برخوردار کشور، خاطرنشان کرد: توسعه و رونق واحدهای قیر سازی در پیشرفت پروژه‌های عمرانی بویژه در مناطق کمتر توسعه یافته نقش مهمی دارد.

انتهای پیام/