حجت‌الاسلام برگی: اماکنی برای زیست شب گردشگران تعیین شود
حجت‌الاسلام برگی: اماکنی برای زیست شب گردشگران تعیین شود

رییس شورای اسلامی شهر تبریز بر لزوم بهره‌مندی از اعتبارات ملی در سفر رئیس جمهور به تبریز تاکید کرد. به گزارش قلم پرس، حجت‌الاسلام رسول برگی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: سفر رئیس جمهور به تبریز می‌تواند فرصتی برای بهره‌مندی از اعتبارات ملی باشد.   وی در ادامه با اشاره به […]رییس شورای اسلامی شهر تبریز بر لزوم بهره‌مندی از اعتبارات ملی در سفر رئیس جمهور به تبریز تاکید کرد.

به گزارش قلم پرس، حجت‌الاسلام رسول برگی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: سفر رئیس جمهور به تبریز می‌تواند فرصتی برای بهره‌مندی از اعتبارات ملی باشد.  

وی در ادامه با اشاره به ضرورت فعالیت شهردار شب، افزود: تابستان در پیش است و موضوع زیست شبانه خیلی مهم است. باید اماکنی برای زیست شب گردشگران تعیین کنیم و دو نفر نیز فقط به عنوان شهردار شب فعالیت کنند.

در این خصوص یعقوب هوشیار شهردار تبریز، گفت: پیش از این، هر شب یک نفر از مدیران شهری موظف بودند که به عنوان شهردار شب فعالیت کنند. اکنون روال را تغییر داده‌ایم تا هر منطقه یک شهردار شب داشته باشد.

وی ادامه داد: مقرر شده که هر منطقه دو شهردار شب داشته باشد تا یک روز در میان شهردار شب باشند چراکه زیست شبانه برای ما مهم است.