حاشیه دیدار تراکتور و ذوب‌آهن| آتش‌سوزی در پشت سکوهای ورزشگاه و شکستگی در جایگاه خبرنگاران
حاشیه دیدار تراکتور و ذوب‌آهن| آتش‌سوزی در پشت سکوهای ورزشگاه و شکستگی در جایگاه خبرنگاران

آتش‌سوزی پشت سکوهای ورزشگاه بنیان دیزل امروز با حضور ماموران آتش‌نشانی برطرف شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور و ذوب‌آهن از هفته دوم لیگ برتر با برتری یک بر صفر ذوب‌آهن در جریان است. * باشگاه تراکتور از اسماعیل قلیچ خانی، کاظم شهریاری و محمد فنایی به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز […]آتش‌سوزی پشت سکوهای ورزشگاه بنیان دیزل امروز با حضور ماموران آتش‌نشانی برطرف شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور و ذوب‌آهن از هفته دوم لیگ برتر با برتری یک بر صفر ذوب‌آهن در جریان است.

* باشگاه تراکتور از اسماعیل قلیچ خانی، کاظم شهریاری و محمد فنایی به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود رزمندگان اسلام به ورزشگاه تجلیل کردند. این ۳ نفری که تجلیل شدند یک نفر آزاده بود و دو نفر سابقه حضور در باشگاه را داشته و فنایی هم لیدر است.

* پشت سکو ورزشگاه بنیان دیزل آتش گرفت که با حضور آتش نشانی آتش مهار شد.

* محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور نیز با حضور در جایگاه ویژه ورزشگاه تماشاگر این مسابقه بود. علیرضا احسانی مدیرعامل ذوب آهن نیز در ورزشگاه حضور داشت.

* وزش باد شدید در ورزشگاه شهید سلیمانی سبب شکستگی در جایگاه خبرنگاران این ورزشگاه شد.

* برادر صفا هادی ملی‌پوش عراقی تراکتور در جایگاه خبرنگاران تماشاگر این بازی است. صفا هادی امروز نیمکت نشین است.

* ذوب آهن قبل از پایان نیمه اول ۲ تعویض انجام داد. سعید باقر نژاد از بازی خارج و شهرام سالاری وارد شد. این تعویض به خاطر مصدومیت رخ داد.

انتهای پیام/