حاشیه‌های بازی تراکتور و هوادار| تشویق ساکت الهامی و دسته گل بردیف برای تماشاگران/ ورود جیمی جامپ به زمین
حاشیه‌های بازی تراکتور و هوادار| تشویق ساکت الهامی و دسته گل بردیف برای تماشاگران/ ورود جیمی جامپ به زمین

در حاشیه دیدار تیم های تراکتور و هوادار قربان بردیف با دسته گل به استقبال هواداران تیمش رفت. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز میزبان تیم هواداران تهران است و نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان […]در حاشیه دیدار تیم های تراکتور و هوادار قربان بردیف با دسته گل به استقبال هواداران تیمش رفت.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز میزبان تیم هواداران تهران است و نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

حاشیه‌های نیمه اول این بازی به شرح زیر است:

*این نخستین بازی تراکتور با حضور تماشاگرانش بود. در بازی قبلی تراکتور که در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی برگزار شد، تماشاگران این تیم حضور نداشتند.

*با ورود اخباری و بازیکنان تیم تراکتور تماشاگران تیم به شدت آنها را تشویق کردند. دینکا و بردیف هم توسط تماشاگران میزبان تشویق شدند. ساکت الهامی سرمربی تیم هوادار که سابقه هدایت تیم تراکتور را داشت هم مورد تشویق تماشاگران حاضر در ورزشگاه قرار گرفت.

*نورافکن ورزشگاه به دلیل تعمیر هنوز نصب نشده و به همین جهت بازی یک ساعت زودتر برگزار گردید.

*حدود ۳۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشته و شاهد بازی از نزدیک هستند. ورود تماشاگران تا پایان نیمه اول به ورزشگاه همچنان ادامه داشت.

*با وجود اعلام اینکه بازی ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد اما سوت شروع بازی با ۱۲ تاخیر به صدا درآمد.

*در اواسط نیمه نخست جیمی جامپ وارد زمین مسابقه شد که توسط ماموران به خارج از زمین مسابقه هدایت شد.

*بر خلاف بازی قبلی خانگی تراکتور، صفا هادی بازیکن عراقی تراکتور از نیمه نخست در ترکیب تیم تراکتور قرار داشت.

* قربان بردیف با دسته گل به سمت هواداران تیمش رفت. این نخستین دیدار بردیف با هواداران تراکتور بود. همچنین وی شماره ۱۲ تیم تراکتور که به هواداران تیم اختصاص دارد به نمایندگی به دو هوادار تراکتور در داخل زمین اهدا کرد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷