به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس،  «زیاد نخاله» دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که این جنبش همچنان به مقاومت و جهاد ادامه خواهد داد. شبکه خبری المیادین به نقل از نخاله گزارش داد، این مقاومت و جهاد تا پیروزی و بازگشت ملت فلسطین به کشور خود ادامه خواهد داشت. وی تصریح […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس،  «زیاد نخاله» دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که این جنبش همچنان به مقاومت و جهاد ادامه خواهد داد.

شبکه خبری المیادین به نقل از نخاله گزارش داد، این مقاومت و جهاد تا پیروزی و بازگشت ملت فلسطین به کشور خود ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: «مقاومت، حاضر است و به هر تجاوزی پاسخ خواهد داد».

این مسئول جهاد اسلامی خاطر نشان کرد: «با اتحاد خود، موازنه وحشت در برابر دشمن را تثبیت کردیم و با وحدت خود می‌توانیم، معادلات را تغییر دهیم».

نخاله بر این باور است که اتحاد ملت فلسطین، عامل اصلی پیروزی امروز در برابر رژیم صهیونیستی است.

درگیری گروه‌های مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تعرض‌ها در قدس و مسجدالاقصی آغاز شد.

در این درگیری‌ که تا بامداد امروز (جمعه) در جریان بود، رژیم صهیونیستی در غالب حملات خود با هجوم به مناطق مسکونی، زنان و کودکان فلسطینی را به خاک و خون کشید که گروه‌های مقاومت فلسطین در پاسخ به این جنایت‌ها مواضع این رژیم را هدف حمله گسترده راکتی قرار دادند و سامانه گنبد آهنین در رهگیری بسیاری از آن‌ها ناموفق عمل کرد.

شامگاه روز گذشته،‌ پس از گزارش برخی منابع خبری درباره احتمال آتش‌بس، کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی رسما بر سر توقف درگیری‌ها و آتش‌بس با میانجیگری مصر موافقت کرد.

گروه‌های مقاومت فلسطین نیز ساعتی بعد در بیانیه‌هایی جداگانه تأکید کردند که تا زمان پایبندی تل‌آویو به آتش‌بس به آن متعهد خواهند بود.

انتهای پیام/