جزئیات فرود هواپیمای آمریکایی در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز
جزئیات فرود هواپیمای آمریکایی در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی جزئیات نشستن هواپیمای جت آمریکایی در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز را تشریح کرد. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، اخیرا شایعاتی در خصوص نشستن یک هواپیمایی آمریکایی در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز در جامعه به وجود آمده که کم و کیف این مورد را از مجموعه فرودگاهی […]

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی جزئیات نشستن هواپیمای جت آمریکایی در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز را تشریح کرد.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، اخیرا شایعاتی در خصوص نشستن یک هواپیمایی آمریکایی در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز در جامعه به وجود آمده که کم و کیف این مورد را از مجموعه فرودگاهی آذربایجان‌شرقی پیگیر شدیم.

مصطفی صفایی، مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: این هواپیمایی آمریکایی به عنوان جت اختصاصی که در اجاره  تجار هندی می‌باشد اخیرا در فرودگاه تبریز تیکاف داشته که متاسفانه شایعات را بدنبال داشت.

وی افزود: هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ در تاریخ ۱۲ تیرماه با ۸ تاجر هندی در فرودگاه بین‌المللی تبریز به زمین نشست که از مبداء فرودگاه مهرآباد به مقصد تبریز پرواز کرده بود.

صفایی با اشاره به اینکه ساعت دقیق ورود این هواپیما به فرودگاه تبریز ۱۶:۱۴َ بود اظهار داشت: این هواپیما با توقفی چند ساعته همان روز و ساعت ۲۲:۴۶َ تبریز را به مقصد بمبئی ترک کرد.

صفایی تاکید کرد: مسافران این هواپیما به عنوان تاجر و سرمایه‌گذار در تهران و تبریز حضور داشتند.

این مقام ارشد استان در حوزه حمل و نقل هوایی اضافه کرد: فرودگاه شهید مدنی تبریز به عنوان یک مجموعه بین‌المللی و عملیاتی روزانه شاهد پروازهای عبوری متعددی می‌باشد که در صورت اعلام نیاز به موارد فوریتی از جمله سوخت‌گیری، نیازهای پزشکی، نقص فنی و … خدمات لازم را به این پروازها نیز ارائه می‌دهد.

گزارش فارس حاکی است، هم‌اکنون از فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز پروازهای خارجی به مسیرهای هامبورگ، استانبول، نجف، بغداد و مدینه و پروازهای داخلی به مسیرهای تهران ، مشهد، اصفهان، اهواز ، شیراز،  بندرعباس، عسلویه، کیش، رشت و کرمان  برقرار است.