جزئیات دستگیرهای بازی تراکتور و پرسپولیس/ هواداران تراکتور آزمون خود را نشان داده‌اند
جزئیات دستگیرهای بازی تراکتور و پرسپولیس/ هواداران تراکتور آزمون خود را نشان داده‌اند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان‌شرقی گفت: هواداران تیم تراکتور انصافا آزمون خود چه در بازی‌های داخلی و چه بازی‌های آسیایی را نشان دادند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محبوب علیلو در مورد اتفاقات بازی تراکتور با پرسپولیس اظهار داشت: بعد وقوع این ماجرا دادسرای عمومی مرکز استان وارد موضوع شد و نسبت به […]دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان‌شرقی گفت: هواداران تیم تراکتور انصافا آزمون خود چه در بازی‌های داخلی و چه بازی‌های آسیایی را نشان دادند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محبوب علیلو در مورد اتفاقات بازی تراکتور با پرسپولیس اظهار داشت: بعد وقوع این ماجرا دادسرای عمومی مرکز استان وارد موضوع شد و نسبت به پیگیری قضیه از ابعاد مختلف به ویژه در ارتباط با مسائل قضایی و آن قسمتی که جرم محسوب  شده پرونده ای تشکیل و شروع به انجام تحقیقات کرده و در حال حاضر تحقیقات در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان‌شرقی گفت: ما در ارتباط با این موضوع افرادی را دستگیر کردیم که به نوعی مرتبط با قضیه بودند و دستور شناسایی و دستگیری تعداد دیگر افرادی که به نوعی محرک یا عامل درگیری بودند صادر شده و انشاالله با دقت، حساسیت، رعایت عدالت و انصاف، موضوع را پیگیری کرده و آنچه که واقعیت را است بر مبنا آن قضاوت خواهیم کرد. اما انتظار من این است که نباید یک طرفه قضیه کنیم و باید قضاوت عادلانه و منصفانه یک اتفاق رخ داده در تمامی ابعاد بررسی و مستندات هر دو طرف را بررسی کرده و به راحتی به خود اجازه ندهیم زحمات مسئولان امنیتی و انتظامی زیرسئوال ببریم.

علیلو افزود: بعد از بررسی تمام ابعاد موضوع به صورت هم جانبه واقعیت مشخص می‌شود و باید تدابیر در کشور اتخاذ شود چنین رفتارهایی در همه  تیم‌ها، در تمامی مسابقات‌ و مکان ها که آبروی کشور مطرح است، صورت نگیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان‌شرقی گفت: مردم استان آذربایجان‌شرقی مردمانی نجیب، شریف و مهمان‌نواز هستند. هواداران تیم تراکتور انصافا آزمون خود چه در بازی‌های داخلی و چه بازی های آسیایی را نشان دادند، منتها در همه تیم‌ها معمولا  تعدادی تماشاگرنما هستند که به هیچ روابط و قوانینی پایبند نیستند و‌ با توجه به اینکه ما برای رسیدن به نتیجه مشخص، تحقیقات در تمام ابعاد را با دقت و حساسیت بررسی و  و نتیجه تحقیقات را در آینده به استحضار مردم شریف و بزرگوار کشورمان خواهیم رساند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷