تولید کشنده‌های تجاری توسط کنسرسیوم تولیدکنندگان خودرو در تبریز
تولید کشنده‌های تجاری توسط کنسرسیوم تولیدکنندگان خودرو در تبریز

محمدرضا پورمحمدی در گفت‎‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، اظهار کرد: بعد از حضور وزیر صمت در استان مجوز تولید خودرو در تبریز به تولیدکنندگان آذربایجان‌شرقی صادر شد.  وی افزود: در آن مقطع واحدهای تولید کننده خودرو استان مثل شرکت‌های مگاموتور، ایدم و آذرهایتکس را جمع کردیم و کنسرسیوم مانندی تشکیل دادیم تا یک کشنده […]

محمدرضا پورمحمدی در گفت‎‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، اظهار کرد: بعد از حضور وزیر صمت در استان مجوز تولید خودرو در تبریز به تولیدکنندگان آذربایجان‌شرقی صادر شد. 

وی افزود: در آن مقطع واحدهای تولید کننده خودرو استان مثل شرکت‌های مگاموتور، ایدم و آذرهایتکس را جمع کردیم و کنسرسیوم مانندی تشکیل دادیم تا یک کشنده تجاری مورد نیاز صنعت در استان را تولید کنند.  

پورمحمدی تصریح کرد: برای تولید خودرو با برند جدید در تبریز تلاش‌های زیادی را صورت دادیم؛ مدتی مجموعه‌ای که ادعای تولید خودروی هیبریدی داشت انرژی استان را تلف کرد و بعد از چندین ماه رفت و آمد و تشکیل جلسه متوجه شدیم این مجموعه قصد دارد از چین خودروی برقی وارد کند و توانایی چندانی برای تولید خودرو ندارد!

استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: در هر صورت در مقطع کنونی تعداد ۹ شرکت خودروسازی استان اعلام آمادگی کرده‌اند و می‌خواهند با استفاده از توانمندی‌های خود، خودروهای تجاری مورد نیاز استان را تولید کنند.

انتهای پیام/۶۰۰۲۶