توضیحات فرماندار تبریز درباره تجمع مقابل استانداری آذربایجان‌شرقی
توضیحات فرماندار تبریز درباره تجمع مقابل استانداری آذربایجان‌شرقی

فرماندار تبریز در خصوص تجمع اعضای تعاونی مسکن امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی مقابل استانداری و فرمانداری گفت: بیشتر مشکلات این تعاونی به دلیل مشکل در مدیریت تعاونی و پروژه‌ها و گره وام بانکی بوده است. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، رحیم شهرتی‌فر ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در خصوص […]

فرماندار تبریز در خصوص تجمع اعضای تعاونی مسکن امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی مقابل استانداری و فرمانداری گفت: بیشتر مشکلات این تعاونی به دلیل مشکل در مدیریت تعاونی و پروژه‌ها و گره وام بانکی بوده است.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، رحیم شهرتی‌فر ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در خصوص تجمع اعضای تعاونی مسکن امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی مقابل استانداری و فرمانداری تبریز، اظهار داشت: حضور اعضای تعاونی در محل فرمانداری به دلیل کم بودن کیفیت پروژه مسکن و گره ایجاد شده در مساله وام بانکی و مسائل پیش آمده بین اعضا و هیات مدیره تعاونی بوده که تاکنون رفع نشده است.

وی افزود: با توجه به این مساله با نمایندگان افرادی که آمده بودند گفت‌و‌گو شد که در این بین مشخص شد بیشتر مشکلات به دلیل مشکل در مدیریت تعاونی و پروژه‌ها و گره وام بانکی بوده است.

فرماندار تبریز خاطرنشان کرد: با توجه به این مساله لازم دیده شد تا با حضور دستگاه‌های مختلف مشکلات این تعاونی به صورت دقیق بررسی شود، بخاطر همین نمایندگان حاضرین قانع شدند تا فرمانداری تبریز این مساله را پیگیری کند.