توسط ستاد اجرایی فرمان امام انجام می‌شود/ ساخت ۵ هزار واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی
توسط ستاد اجرایی فرمان امام انجام می‌شود/ ساخت ۵ هزار واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی

در جلسه‌ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی، شیوه همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در استان بررسی و برای ساخت ۵ هزار واحد جدید توسط هلدینگ عمران این ستاد توافق شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در این جلسه که مدیران هلدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و مسئولان دستگاه‌های […]در جلسه‌ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی، شیوه همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در استان بررسی و برای ساخت ۵ هزار واحد جدید توسط هلدینگ عمران این ستاد توافق شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در این جلسه که مدیران هلدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان نیز در آن حضور داشتند، نحوه مشارکت این ستاد در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی بررسی شد.

 تأکید بر رفع موانع و مشکلات و تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های در حال ساخت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) شامل ۲۵۰۰ واحد مسکونی در شهرهای تبریز، مراغه، مرند و سهند از موضوعات مهم این جلسه بود.
 
در این جلسه همچنین درخصوص ساخت ۵ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی توسط هلدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) توافق شد.

انتهای پیام/