توزیع‌کننده سکه‌های غیربانکی در میانه دستگیر شد
توزیع‌کننده سکه‌های غیربانکی در میانه دستگیر شد

فرمانده انتظامی میانه از دستگیری فردی که قصد فروش تعداد ۸۵ ربع سکه غیر بانکی و خارج از شبکه توزیع را داشته خبر داد. به گزارش قلم پرس،از میانه، محمدتقی سلطانی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به فروش سکه‌های غیر بانکی فاقد سریال […]فرمانده انتظامی میانه از دستگیری فردی که قصد فروش تعداد ۸۵ ربع سکه غیر بانکی و خارج از شبکه توزیع را داشته خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از میانه، محمدتقی سلطانی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به فروش سکه‌های غیر بانکی فاقد سریال در طلافروشی‌های سطح شهرستان کرده موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس  امنیت عمومی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی در سطح شهرستان موفق به شناسایی متهم شدند؛ افزود: ماموران در یک عملیات غافلگیرانه متهم را که در حین فروش سکه‌ها بوده را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

سلطانی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های به‌عمل آمده توسط ماموران پلیس و مستندات موجود به بزه انتسابی اعتراف کرد، تصریح کرد: از متهم تعداد ۸۵ عدد ربع سکه غیر بانکی و توزیع خارج از شبکه بانکی فاقد سریال را کشف کردند.

این مقام انتظامی یادآور شد: برابر اعلام کارشناسان و با انجام آزمایش عیارسنجی، مشخص شد این سکه‌ها از نظر وزن و عیار مشابه سکه‌های بانکی بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در خاتمه ضمن اعلام اینکه متهم با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شد؛ از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک را سریعا به سامانه ۱۱۰ در جریان گذارند.

انتهای پیام/س