توجه حداکثری به رعایت اصول ایمنی و مهندسی در اجرای پروژه‌های مسکن استان
توجه حداکثری به رعایت اصول ایمنی و مهندسی در اجرای پروژه‌های مسکن استان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر توجه حداکثری به رعایت اصول ایمنی و مهندسی در اجرای پروژه‌های مسکن تأکید کرد و این مهم را جزو اولویت‌های شورای مسکن عنوان کرد. جواد رحمتی در جلسه شورای مسکن استان، گفت: رعایت اصول ایمنی و فنی مهندسی در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن باید در […]


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر توجه حداکثری به رعایت اصول ایمنی و مهندسی در اجرای پروژه‌های مسکن تأکید کرد و این مهم را جزو اولویت‌های شورای مسکن عنوان کرد.

جواد رحمتی در جلسه شورای مسکن استان، گفت: رعایت اصول ایمنی و فنی مهندسی در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن باید در بالاترین سطح از حساسیت و توجه قرار داشته باشد.

وی با اشاره  به ساخت‌وسازهای عظیم در قالب طرح نهضت ملی مسکن، آن را فرصت مناسبی برای بهره گیری از مهندسان، متخصصان و کارگران بومی خواند.

رحمتی با تاکید بر همکاری هر چه بیشتر بانک‌ها نسبت به ارائه تسهیلات مسکن، گفت: مطمئنا چنین حمایتی از سوی بانک‌ها در اجرای هر چه بهتر و البته باکیفیت‌تر طرح بزرگ نهضت ملی، در مسیر خدمت‌رسانی به مردم نقش پررنگی خواهد داشت.

رحمتی افزود: تمامی دستگاه‌ها موظفند از اجرای طرح نهضت ملی مسکن در راستای سیاست‌های ابلاغی و اولویت‌دار دولت حمایت کنند.

دراین جلسه گزارش آخرین وضعیت تامین اراضی، پرداخت تسهیلات بانکی و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مربوط به طرح نهضت ملی مسکن به تفکیک شهرستان‌های استان مورد بحث قرار گرفت.