به گزارش خبرگزاری فارس، فیفا در گزارشی به بررسی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت و در آن از ۸ تیم صعود کننده به مرحله حذفی در غرب آسیا سخن گفت. این سایت در گزارش خود نوشت که ۳ تیم از ۴ تیم ایرانی توانستند به مرحله بعدی صعود کنند و پس از آن به قدرتمندی تیم […]

به گزارش خبرگزاری فارس، فیفا در گزارشی به بررسی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت و در آن از ۸ تیم صعود کننده به مرحله حذفی در غرب آسیا سخن گفت. این سایت در گزارش خود نوشت که ۳ تیم از ۴ تیم ایرانی توانستند به مرحله بعدی صعود کنند و پس از آن به قدرتمندی تیم پرسپولیس اشاره و از محمد رضا اخباری تمجید کرد.

فدراسیون جهانی فوتبال نوشت امسال لیگ قهرمانان آسیا از ۳۲ تیم به ۴۰ تیم افزایش یافت و همین مسئله باعث شد تا گروه‌ها و نحوه صعود به شدت جذاب و پرهیجان دنبال شود. فیفا نوشت که صعود در لیگ قهرمانان آسیا اصلا اتفاق ساده‌ای نبود و دیده شد حتی قهرمان آسیا در سال ۲۰۱۹ یعنی الهلال به سختی و به دلیل تساوی الاهلی و الدحیل به مرحله بعدی راه یافت. قهرمان سال ۲۰۱۱ تیم السد قطر نیز با هدایت ژاوی نتوانست راهی مرحله بعدی شود.

فیفا در گزارش خود به تمجید از تراکتور پرداخت و نوشت که نماینده ایرانی تنها تیم بدون شکست این رقابت بود و توانست به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی صعود کند.

فیفا یکی از لحظات برتر لیگ قهرمانان آسیای امسال را درخشش دروازه‌بانان دانست و در آن به تمجید از تراکتور و محمد رضا اخباری پرداخت. این سایت نوشت که نماینده ایران بهترین تیم در خط دفاعی بود و کمترین گل را در این رقابت با ۳ گل دریافت کرد.
فیفا نوشت که بدون شک درخشش محمد رضا اخباری باعث ایجاد این رکورد شده و نمی‌توان از مهارهای قهرمانانه او مقابل شارجه گذشت. این درخشش به حدی بود که مربی حریف زبان به تمجید او باز کرد و اخباری را بهترین بازیکن گروه دانست.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷