تقی‌پور: آماده افتخارآفرینی مجدد برای مس سونگون هستیم
تقی‌پور: آماده افتخارآفرینی مجدد برای مس سونگون هستیم

سرمربی تیم مس سونگون با تمجید از اردوی آمادگی تیمش در اردبیل گفت: اردوی اردیبل یکی از بهترین و حرفه‌‌ای‌ترین اردوهایی بود که در این چند سال اخیر برگزار کردیم. اسماعیل تقی‌پور در گفت وگو با خبرنگاراناظهار داشت: بعد از کسب قهرمانی در لیگ برتر خیلی زود کارمان را برای فصل جدید شروع کردیم. تمدید […]سرمربی تیم مس سونگون با تمجید از اردوی آمادگی تیمش در اردبیل گفت: اردوی اردیبل یکی از بهترین و حرفه‌‌ای‌ترین اردوهایی بود که در این چند سال اخیر برگزار کردیم.

اسماعیل تقی‌پور در گفت وگو با خبرنگاراناظهار داشت: بعد از کسب قهرمانی در لیگ برتر خیلی زود کارمان را برای فصل جدید شروع کردیم. تمدید قرارداد مهره‌های مورد نظر و خریدهای جدید اولین کار ما بود که خوشبختانه به بهترین شکل ممکن آن را انجام دادیم.

سرمربی تیم مس سونگون اظهار داشت: تیم بسیار خوب بسته شده که انشاالله آماده افتخار‌آفرینی دوباره است. از آقای خطیبی، مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره نهایت تشکر را دارم که در این زمینه همکاری بسیار خوبی با ما داشتند و تقریبا همه خواسته‌هایمان را برآورده کردند.

تقی‌پور تصریح کرد: همان طور که از قبل برنامه‌ریزی کرده بودیم تمریناتمان را از اول این ماه شروع کردیم و بعد از برگزاری چند جلسه تمرینی در تبریز، از روز شنبه راهی اردوی اردیبل شدیم تا کارهای هوازی و بدنسازی خود را در این شهر انجام دهیم.

وی افزود: اردوی اردیبل یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین اردوهایی بود که در این چند سال اخیر برگزار کردیم. جا دارد از آقای اجلال نصیری، مدیر تیم‌مان بابت زحماتشان در در این زمینه تشکر کنم. برنامه‌های تمرینی فشرده، متنوع و سنگینی را در مدت یک هفته اردوی خود در این شهر برگزار کردیم تا بچه ها را از نظر بدنی آماده یک فصل پرفشار کنیم.

تقی پور گفت: بچه ها پرنشاط و با روحیه بالا اهدافی که در نظر داشتیم را به خوبی پیاده کردند و با رضایت کامل این اردو را به پایان می‌رسانیم و خود را آماده دورهای تمرینی بعدی خود تا پیش از شروع مسابقات می‌‌کنیم.

وی گفت: در پایان باید یک تشکر و خدا قوت هم به مسئولان ورزش استان اردیبل به ویژه هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان این استان بگویم که در طول یک هفته حضور ما در اردبیل همه امکانات مورد نیاز را در اختیار ما گذاشته و میزبانی را به بهترین شکل ممکن به جای آوردند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷