تردد در مسیر شمال به جنوب چالوس ممنوع شد
تردد در مسیر شمال به جنوب چالوس ممنوع شد

به گزارش قلم پرس – طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد برقی وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری ۱۳ اردیبهشت را اعلام کرد. کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور با اعلام این مطلب که تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است، گفت: در محور چالوس مسیر جنوب به […]


به گزارش قلم پرس – طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد برقی وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری ۱۳ اردیبهشت را اعلام کرد.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور با اعلام این مطلب که تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است، گفت: در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل دوراهی شهرستانک تا پیچ سرهنگ و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و ترافیک نیمه سنگین در تونل البرز ترافیک سنگین است.

برقی ادامه داد: در آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل ۱۸ تا انتهای مسیر و همچنین درمحور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا و حدفاصل لاسم تا آب اسک ترافیک سنگین گزارش شده است و در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت رفت و برگشت تردد روان است.

وی با اشاره به اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است، اعلام کرد: در آزادراه تهران – قم محدوده های عوارضی، فرودگاه امام خمینی(ره) و شهرک صنعتی شمس آباد ترافیک سنگین است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارش باران در برخی محورهای استان‌های آذربایجان شرقی ، گلستان ، خراسان شمالی و خراسان رضوی خبر داد.

انتهای پیام/