تراکتور با هوادار به مصاف هوادار می‌رود
تراکتور با هوادار به مصاف هوادار می‌رود

تیم تراکتور عصر امروز با هوادارانش به مصاف تیم تراکتور می‌رود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور عصر امروز تیم تراکتورمیزبان تیم هوادار تهران است. سرخپوشان تبریزی در ۳ بازی قبلی خود برابر گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان مغلوب شده و در تبریز برابر ذوب‌آهن اصفهان به تساوی دست […]تیم تراکتور عصر امروز با هوادارانش به مصاف تیم تراکتور می‌رود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور عصر امروز تیم تراکتورمیزبان تیم هوادار تهران است.

سرخپوشان تبریزی در ۳ بازی قبلی خود برابر گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان مغلوب شده و در تبریز برابر ذوب‌آهن اصفهان به تساوی دست یافته و با یک امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته است.

در سوی مقابل در هفته اول برابر آلومینیوم اراک به برتری رسیده و در هفته دوم با نفت مسجد سلیمان مساوی کرده و در هفته سوم مغلوب نفت آبادان شده است.

نکته قابل توجه تنها پیروزی هوادار در بازی خارج از خانه به دست آمده است.

تیم تراکتور امروز با هوادارانش در ورزشگاه یادگار امام(ره) پذیرای تیم هوادار است. بازی به دلیل عدم نصب نورافکن های ورزشگاه یک ساعت زودتر و ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد و از ساعت ۱۴ و ۳۰ در ورزشگاه باز و از ۱۵ و ۳۰ نیز اتوبوس‌هایی از سوی باشگاه تراکتور، تماشاگران را از ابتدای اتوبان شهید کسایی به ورودی ورزشگاه خواهند رساند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷