شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: برای تداوم عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید فروزنده، تجهیزات ترافیکی در این پروژه جابجا شد. به گزارش قلم پرس، موسی علی پور اظهار کرد: برای ادامه عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید رحمان فروزنده و سرعت‌بخشی به روند احداث این پروژه، تجهیزات ترافیکی واقع در محل اجرای این روگذر از جمله […]شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: برای تداوم عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید فروزنده، تجهیزات ترافیکی در این پروژه جابجا شد.

به گزارش قلم پرس، موسی علی پور اظهار کرد: برای ادامه عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید رحمان فروزنده و سرعت‌بخشی به روند احداث این پروژه، تجهیزات ترافیکی واقع در محل اجرای این روگذر از جمله چراغ راهنمایی و تابلوهای ترافیکی جابجا شد.
وی در تشریح روند احداث پروژه مذکور گفت: اجرای شمع‌گذاری، پی‌کنی و اجرای فونداسیون در ضلع غربی و انجام جدول‌گذاری و تعریض مسیر در ضلع جنوب غربی پروژه، عملیاتی شده است.
علی پور در خصوص مشخصات فنی تقاطع غیرهمسطح شهید فروزنده، این پروژه را به طول ۵۲۶ متر و عرض باندهای رفت و برگشت آن جمعاً در ۱۶ متر و با اعتبار اولیه ۴۸۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: روند احداث این پروژه سرعت یافته و تلاش می شود تا در موعد مقرر به بهره برداری برسد.