به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی صعود تیم تراکتور را تبریک گفت. متن کامل این پیام به شرح زیر است: صعود غرورآفرین تیم تراکتور به عنوان یکی از نمایندگان کشورمان در آسیا، بار دیگر غیرت و همت والای جوانان این مرز و بوم برای نیل به قله […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی صعود تیم تراکتور را تبریک گفت.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

صعود غرورآفرین تیم تراکتور به عنوان یکی از نمایندگان کشورمان در آسیا، بار دیگر غیرت و همت والای جوانان این مرز و بوم برای نیل به قله های موفقیت را نشان داد. 

 پس از قهرمانی تراکتور در جام حذفی باشگاه‌های کشور و صعود به لیگ قهرمانان آسیا، این‌بار نیز  ورزشکاران قهرمان ما، خوش درخشیدند و با صعود به مرحله بعدی جام باشگاه‌های آسیا، دل مردم ورزش دوست آذربایجان و هواداران میلیونی تراکتور در سراسر کشور را سرشار از  شادی و شعف کردند.

اینجانب با تبریک این پیروزی بزرگ به علاقمندان و هوادارن پرشور و شعور تیم فوتبال تراکتور و مردم شریف آذربایجان و تبریز، از تلاش‌های ارزنده کادر فنی با درایت، بازیکنان شایسته و غیرتمند، مدیریت باشگاه و مسئولان پشتیبانی کننده تیم، قدردانی نموده، سربلندی روزافزون جوانان عزیزمان را از درگاه خدای منان مسئلت دارم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷