بهسازی و تقویت روشنایی ۲۰ پارک سطح حوزه شهرداری منطقه ۳ تبریز
بهسازی و تقویت روشنایی ۲۰ پارک سطح حوزه شهرداری منطقه ۳ تبریز

بهسازی و تقویت روشنایی ۲۰ پارک سطح حوزه شهرداری منطقه ۳ تبریز شهردار منطقه ۳ تبریز از بهسازی، تقویت و اصلاح روشنایی پارک ‌های سطح حوزه منطقه ۳ خبر داد. به گزارش شهریار، علی قاسمی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت وجود نور و روشنایی در شب به عنوان یکی […]بهسازی و تقویت روشنایی ۲۰ پارک سطح حوزه شهرداری منطقه ۳ تبریز

شهردار منطقه ۳ تبریز از بهسازی، تقویت و اصلاح روشنایی پارک ‌های سطح حوزه منطقه ۳ خبر داد.

به گزارش شهریار، علی قاسمی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت وجود نور و روشنایی در شب به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر منظر شهری و تأمین امنیت شهروندان ، عملیات بهسازی و تقویت روشنایی پارک های سطح منطقه در دستور کار قرار گرفت که در این راستا سیستم روشنایی ۲۰ پارک سطح حوزه تقویت و بهسازی شد.

وی هدف از اجرای طرح بهسازی و اصلاح روشنایی را ارائه خدمات مطلوب رفاهی، حفظ آرامش و امنیت در شب برای شهروندان دانست و تصریح کرد: امنیت و روشنایی در پارک ‌ها جهت استفاده هر چه بهتر خانواده ‌ها از این فضاها و امنیت تردد در شب است.

قاسمی افزود: این طرح در پارک های باغشمال ، منظریه ، مشروطه ، یادگار امام ، زنگوله باغ وکوثر طالقانی ، پارک سجادیه ، پارک ملا محمد فضولی، باغ امامی … اجرا شده و در سایر پارک های سطح حوزه به ترتیب اولویت اجرا می شود.

شهردار منطقه ۳ در پایان گفت: همزمان با بهسازی و ساماندهی روشنایی پارک ها و دسترسی و استفاده‏ هر چه بهتر شهروندان، تعمیر و تجهیز سرویس بهداشتی و رنگ آمیزی وسایل ورزشی و بازی کودکان از دیگر اقدامات اجرایی در پارک هاست.