برگزاری همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی در تبریز
برگزاری همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی در تبریز

همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی این حوزه در شهر تبریز توسط بهارکارآفرینان استارتاپی برگزار خواهد شد. به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی بهار کارآفرینان استارتاپی، همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی این حوزه در شهر تبریز توسط بهارکارآفرینان استارتاپی برگزار خواهد شد. رامین […]

همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی این حوزه در شهر تبریز توسط بهارکارآفرینان استارتاپی برگزار خواهد شد.

به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی بهار کارآفرینان استارتاپی، همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی این حوزه در شهر تبریز توسط بهارکارآفرینان استارتاپی برگزار خواهد شد.
رامین اکبری موسس بهار کارآفرینان استارتاپی درباره این همایش گفت: طبق آمارهای اعلام شده ۸ درصد خرید و فروش در جهان از طریق اینترنت صورت می گیرد. امروزه برندهای بزرگ بخاطر توجه ویژه به حوزه دیجیتال با سرعت بیشتری نسبت به رقبای سنتی خود رشد می کنند که کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. با توجه به ظرفیت بالای شهر تبریز در حوزه کسب و کار سعی ما بر این است با برگزاری همایش های تخصصی متعدد و با کیفیت، توانمندی های بالقوه جوانان، مدیران و فعالین اقتصادی را به حرکت های صحیح و سودآور تبدیل کنیم. یکی از این همایش ها، همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با محوریت برندسازی و فروش می باشد که دهم اسفند ماه سال جاری در سالن همایش اداره کل استاندارد برگزار خواهد شد.

اهداف همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با محوریت برندسازی و فروش
– استراتژی کسب و کارهای دیجیتال
– شیوه استفاده از هشتگ در اینستاگرام
– عوامل توسعه برندسازی و فروش در کسب و کاردیجیتال
– اصول دیجیتال مارکتیتگ در اینستاگرام
– تاثیر دیجیتال مارکتینگ در توسعه برند
– نکات ضروری برندسازی در کسب و کارهای دیجیتال
– برند های بزرگ از کدام شیوه های دیجیتال مارکتینگ برای رشد کسب و کار خود استفاده کرده اند؟
– عوامل توسعه بازاریابی در دیجیتال مارکتینگ
– بازاریابی ایمیلی (Email Marketing ) و شبکه های اجتماعی Social Media Marketing )
– (بازاریابی شبکه های اجتماعی موبایلی یا بازاریابی پیامکی)
– عوامل توسعه دیجیتال مارکتینگ در فروش
– نقش رسانه های دیجیتال در توسعه فروش

این همایش با سخنرانی چهره های ملی : آقای مهندس عادل طالبی ( استراتژیست کسب و کارهای آنلاین – عضوء هیئت مدیره انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی ) دکتر محمد فاریابی ( عضوء هیئت علمی دانشکده اقتصاد تبریز- ریاست انجمن بازاریابی آذربایجان شرقی ) توحید علی اشرفی ( مدیر بازاریابی علی بابا – بنیان گذار برندیست) آیدین نامدار (مشاور و مدرس در حوزه کسب و کار) وحید عباسپور (متخصص حوزه انیستاگرام- موسس پیجهایclipclubs1/1m – Movie4fun800k-biafact500k و.. ) همچنین پنل تخصصی پرسش و پاسخ از سخنرانها هم برگزار خواهد شد.

همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با محوریت برندسازی و فروش ۱۰ اسفند ساعت ۱۵ در تبریز سالن اداره کل استاندارد برگزار خواهد شد. و ثبت نام در همایش تا تاریخ۸ اسفند در سایت بهار کارآفرینان استارتاپی www.bkstartupi.com امکان پذیر خواهد بود.