شهردار منطقه ۱۰ تبریز از بررسی ۵۳۰ پرونده تشکیل یافته عدم تخلف شهروندان در سال ۱۴۰۰ خبر داد. به گزارش قلم پرس، حسن گنجی ضمن اعلام این خبر گفت: واحد تخلفات منطقه ۱۰ در طول سال ۱۴۰۰ به تعداد ۵۳۰ فقره از پرونده‌های عدم خلافی شهروندان، رسیدگی کرده و در حال بررسی سایر پرونده‌های موجود […]شهردار منطقه ۱۰ تبریز از بررسی ۵۳۰ پرونده تشکیل یافته عدم تخلف شهروندان در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش قلم پرس، حسن گنجی ضمن اعلام این خبر گفت: واحد تخلفات منطقه ۱۰ در طول سال ۱۴۰۰ به تعداد ۵۳۰ فقره از پرونده‌های عدم خلافی شهروندان، رسیدگی کرده و در حال بررسی سایر پرونده‌های موجود این واحد است.
وی افزود: واحد تخلف‌یابی در راستای تکریم ارباب رجوع ضمن ارائه خدمات به شهروندان به منظور ممانعت از بروز تبعات تخلفات ساختمانی راهنمائی‌های لازم در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز را نیز به شهروندان ارائه می‌کند.
شهردار منطقه ۱۰ خاطرنشان کرد: توجه به مطالبات و درخواست‌های شهروندان، جزو اولویت‌های کاری در این منطقه بوده و همواره بر پاسخگویی به نیازها و مطالبات شهروندان تأکید می‌شود و همیشه سعی بر آن بوده در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پرونده‌ها در مسیر درست خود به نتیجه برسند.