مشکلات شهری مردم جنوب غرب تبریز در سومین دیدار مردمی با حضور شهردار منطقه ۷ تبریز، معاونان و مدیران منطقه بررسی شد. به گزارش قلم پرس، محمد رشتبری شهردار منطقه ۷ تبریز طی دیدار مردمی با اهالی منطقه، مشکلات اهالی را بررسی و نسبت به رفع آنها پیشنهادات و دستورات لازم را ارائه و صادر کرد. […]مشکلات شهری مردم جنوب غرب تبریز در سومین دیدار مردمی با حضور شهردار منطقه ۷ تبریز، معاونان و مدیران منطقه بررسی شد.

به گزارش قلم پرس، محمد رشتبری شهردار منطقه ۷ تبریز طی دیدار مردمی با اهالی منطقه، مشکلات اهالی را بررسی و نسبت به رفع آنها پیشنهادات و دستورات لازم را ارائه و صادر کرد.
در این جلسه، اهالی منطقه مشکلات مختلفی در حوزه سند املاک، درخواست توزیع آسفالت، رفع مشکلات مدیریت آب‌های سطحی و موارد مشابه را طرح کردند.
شهردار منطقه ۷ در این دیدار یادآور شد: مشارکت شهروندان، نقطه اتکای مدیریت شهری بوده و توسعه شهری در گرو مشارکت شهروندان است.
دیدار مردمی اهالی و ساکنان جنوب غرب تبریز با شهردار منطقه ۷ روزهای دوشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در محل شهرداری منطقه بوده و در عین حال شهروندان سطح حوزه به صورت مستقیم با ارسال پیامک و یا ارتباط از طریق واتساپ با شماره ۰۹۱۴۰۹۲۸۸۶۲، می‌توانند مشکلات و یا پیشنهادات خود را برای شهردار منطقه طرح کنند.