برخورد تریلی با ۱۰ خودرو سواری ۳مصدوم بر جای گذاشت
برخورد تریلی با ۱۰ خودرو سواری ۳مصدوم بر جای گذاشت

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت:  شب گذشته (چهارشنبه) بر اثر برخورد یک دستگاه تریلر اسکانیا با ۱۰ دستگاه خودروی سواری، سه نفر مصدوم شدند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، حبیب حسینقلی زاده، گفت:ساعت ۲۰:۱۵ شب گذشته، این حادثه در مسیر مارالان اتفاق افتاد و سه […]

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت:  شب گذشته (چهارشنبه) بر اثر برخورد یک دستگاه تریلر اسکانیا با ۱۰ دستگاه خودروی سواری، سه نفر مصدوم شدند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، حبیب حسینقلی زاده، گفت:ساعت ۲۰:۱۵ شب گذشته، این حادثه در مسیر مارالان اتفاق افتاد و سه مصدوم داشت که وضع عمومی هر سه نفر آن‌ها مساعد است.

براساس این گزارش، عوامل آتشنشانی مستقر در صحنه بعد از ۳۰ دقیقه تلاش، موفق شدند یکی از راننده‌ها را که در خودروی خود گرفتار شده بود، نجات دهند.

رئیس پلیس راهور شهرستان تبریز نیز در گفت‌وگو با ایسنا با تائید این خبر گفت: این تریلر اسکانیا حامل میلگرد بود و از مسیر بزرگراه شهید کسایی به مارالان وارد شده بود.

سرهنگ میرزاخانی گفت: ناتوانی وسیله نقلیه ناشی از نقص فنی خودرو باعث شده بود که ۱۰ خودروی سواری که اکثرا در حاشیه خیابان پارک شده بودند را زیر بگیرد.

 

تصاویر مربوط به حادثه دیشب