بانک مرکزی:مردم به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند / اخبار شبکه بانکی را از بانک مرکزی دریافت کنید
بانک مرکزی:مردم به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند / اخبار شبکه بانکی را از بانک مرکزی دریافت کنید

باک مرکزی طی اطلاعیه در واکنش به شایعات منتشره از طریق برخی رسانه ها به ویژه شبکه های اجتماعی  از قبیل ورشکستگی بانک ها و در خطر بودن سپرده های مردمی اقدام، گقت: مردم به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند، اخبار شبکه بانکی را از بانک مرکزی دریافت کنید. به گزارش قلم پرس به نقل […]

باک مرکزی طی اطلاعیه در واکنش به شایعات منتشره از طریق برخی رسانه ها به ویژه شبکه های اجتماعی  از قبیل ورشکستگی بانک ها و در خطر بودن سپرده های مردمی اقدام، گقت: مردم به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند، اخبار شبکه بانکی را از بانک مرکزی دریافت کنید.

به گزارش قلم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به آگاهی هموطنان گرامی می رساند؛ در روزهای اخیر برخی افراد و گروه ها با اهداف و اغراض شخصی و سیاسی، از طریق برخی رسانه ها به ویژه شبکه های اجتماعی به انتشار شایعاتی از قبیل ورشکستگی بانک ها و در خطر بودن سپرده های مردمی اقدام می کنند. انتشار این شایعات با هدف تشویش اذهان سپرده گذاران و ایجاد نگرانی در بین آنها انجام می شود. بانک مرکزی ضمن تاکید بر سلامت و صحت نظام بانکی در بانک ها و موسسات مجاز، اعلام می کند عوامل تولید این شایعات و بازنشرکنندگان آن از سوی مراجع ذی صلاح در حال پیگرد قانونی است.
بنابراین ضمن تکذیب شایعات، تاکید می شود اخبار موثق و مورد تایید بانک مرکزی صرفاً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این بانک به آدرس www.cbi.ir و یا مصاحبه های مسئولان بانک مرکزی به استحضار مردم شریف ایران و سپرده گذاران بانک ها و موسسات اعتباری خواهد رسید.