باشگاه فن ارتباطات ره‌سو تبریز با هدف‌ بومی‌گرایی در فوتسال تبریز تشکیل یافت
باشگاه فن ارتباطات ره‌سو تبریز با هدف‌ بومی‌گرایی در فوتسال تبریز تشکیل یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا اکبرزاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در قبال حوزه فعالیت خود مسوولیت اجتماعی داریم که تصمیم گرفتیم بخشی از درآمد خود را در ورزش صرف کرده و باشگاه فن ارتباطات ره‌سو تبریز تاسیس کردیم. وی گفت: در سال‌های گذشته دو باشگاه دبیری و مس سونگون از تبریز […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا اکبرزاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در قبال حوزه فعالیت خود مسوولیت اجتماعی داریم که تصمیم گرفتیم بخشی از درآمد خود را در ورزش صرف کرده و باشگاه فن ارتباطات ره‌سو تبریز تاسیس کردیم.

وی گفت: در سال‌های گذشته دو باشگاه دبیری و مس سونگون از تبریز در لیگ برتر حضور داشتند که با عدم تیمداری باشگاه دبیری در فوتسال و استفاده از بازیکنان غیربومی در مس سونگون، عملا حضور بازیکنان تبریزی در سطح اول فوتسال کشور کمرنگ شده و ما برای پر کردن این خلا و با هدف بومی‌گرایی و استفاده از بازیکنان جوان آذربایجان‌شرقی و تبریز وارد گود شدیم.

مالک باشگاه فن ارتباطات ره سو تبریز گفت: چشم‌انداز باشگاه فن ارتباطات ره‌سو تبریز حضور در سطح اول فوتسال ایران است که با برنامه و گام به گام خواهد بود و فعلا مجوز حضور در مسابقات لیگ دسته ۳ کشور را دریافت و در این سطح مسابقات حضور خواهیم یافت.

اکبرزاده افزود: در این باشگاه روش کاری ما سیستماتیک و روی برنامه بوده و هزینه‌ها را مدیریت خواهیم کرد و عقب نخواهیم نشست و فعلا در فوتسال تیمداری و در فوتبال هم با باشگاه آرتام تفاهمنامه امضا کرده  و در سال آینده آکادمی فوتسال این باشگاه برای شناسایی استعدادهای استان و تبریز افتتاح خواهد شد.

مالک باشگاه فن ارتباطات ره سو تبریز گفت: اهل شعار دادن نیستم و کاری که در توانم نباشد را عنوان نمی‌کنم و در حوزه فوتسال هم شناخت کافی برای ورود نداشتیم اما به واسطه آقای دکتر مطلب‌زاده که سال‌ها‌ در فوتسال هم در بازیکنی و هم مربیگری در سطح ملی حضور داشتند و حضور ایشان در این مجموعه، وارد این عرصه شدیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: منابع مالی باشگاه تعریف و در سطح لیگ ۳ هیچ باشگاهی به اندازه ما هزینه نکرده و تیمی از بازیکنان خوب فوتسال تبریز تشکیل و امیدواریم در مسابقات دسته ۳ فوتسال کشور که به صورت متمرکز با میزبانی باشگاه فن ارتباطات ره سو تبریز، برگزار می‌شود شاهد صعود این تیم به مرحله بعدی باشیم و جا دارد از آقایان جابری و خاکی‌زاد که نهایت همکاری با باشگاه ما را داشتند، تشکر نمایم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷