بازیکنی  بیستی که ۱۰ گرفت
بازیکنی  بیستی که ۱۰ گرفت

بازیکنی که قرار بود ستاره تراکتور باشد، اما حالا نیمکت نشین این تیم است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، سعید واسعی بازیکنی که در سیاله جامگان شناسایی شد، در بادران رشد یافته و در پیکان اوج گرفت و قرار بود در تراکتور ستاره شود و در این تیم بیست بگیرد، اما با ارفاق شاید نمراش […]بازیکنی که قرار بود ستاره تراکتور باشد، اما حالا نیمکت نشین این تیم است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، سعید واسعی بازیکنی که در سیاله جامگان شناسایی شد، در بادران رشد یافته و در پیکان اوج گرفت و قرار بود در تراکتور ستاره شود و در این تیم بیست بگیرد، اما با ارفاق شاید نمراش همان شماره پیراهنش باشد.

واسعی در حالی دو سال پیش به تراکتور پیوست که یکی از ستاره‌های تیم پیکان بوده و از همان ابتدا شماره ۱۰ تراکتور را به وی دادند.

اما وی در مدت حضورش در تراکتور نتوانسته آن انتظارات را از خود برآورده سازد. بازیکنی که می‌توانست امروز یکی از امیدهای تیم ملی برای حضور در جام جهانی قطر باشد، حالا حتی در ترکیب تیم تراکتور هم قرار نمی‌گیرد. شاید علت حاشیه‌هایی است که خودش ایجاد کرده است.

برای سعید که کم کم در آستانه پایان سومین دهه زندگی است، دیگر فرصت چندانی برای جبران نیست مگر اینکه دوبار بخواهد همان واسعی تیم پیکان شود.

حالا شنیده می‌شود در اختیار باشگاه قرار گرفته است. گویا اتفاقاتی بعد از بازی تراکتور با هوادار در ورزشگاه یادگار امام (ره) صورت گرفته که بردیف تصمیم گرفته شماره ۱۰ تیمش را در اختیار باشگاه قرار دهد. اما واسعی با استوری خود در فضای مجازی این موضوع را تکذیب کرده و عنوان کرده هیچ اعتراضی و مداخله‌ای در کار سرمربی نکرده و قبل از شفاف‌سازی اخبار کذب منتشر نکنید.

باید منتظر ماند و دید سرانجام شماره ۱۰ تیم تراکتور به کجا ختم خواهد شد. بازگشت به ترکیب تیم و یا تداوم نیمکت نشینی؟

انتهای پیام/۶۰۰۱۷/س