به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رئیس دفتر رئیس جمهور در این حکم، بهره‌گیری حداکثری از توانمندی نیروهای باتجربه و کارآمد در انجام وظایف، به ویژه تدوین اسناد خدمات و اقدامات رئیس جمهور و مجموعه دولت را خواستار شد. متن حکم دکتر غلامحسین اسماعیلی به این شرح است: جناب آقای ایوب نصیرینظر به مراتب تعهد […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رئیس دفتر رئیس جمهور در این حکم، بهره‌گیری حداکثری از توانمندی نیروهای باتجربه و کارآمد در انجام وظایف، به ویژه تدوین اسناد خدمات و اقدامات رئیس جمهور و مجموعه دولت را خواستار شد.

متن حکم دکتر غلامحسین اسماعیلی به این شرح است:

جناب آقای ایوب نصیری
نظر به مراتب تعهد و تجارب جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم ارتباطات و اطلاع رسانی، به موجب این حکم به سمت «مدیر کل پژوهش و اسناد» منصوب می شوید.
انتظار دارد با اتکال به خداوند متعال و همکاری کارکنان آن مجموعه، ضمن بهره‌گیری حداکثری از توانمندی نیروهای با تجربه و کارآمد در انجام وظایف به ویژه تدوین اسناد خدمات و اقدامات انجام شده رئیس جمهور محترم و مجموعه دولت کوشا باشید.
توفیقات روزافزون آن¬جناب را در انجام شایسته امور محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند سبحان مسألت می نمایم.
غلامحسین اسماعیلی
رئیس دفتر رئیس جمهور

گفتنی است ایوب نصیری از فعالان رسانه‌ای شهر تبریز بوده و از سوابق رسانه‌ای او می‌توان به سردبیری بخش‌ خبر سراسری ساعت ۲۱ و همچنین مدیر مسئولی و سردبیری هفته‌نامه آذرپیام را اشاره کرد.

انتهای پیام/