این شرایط فوتبال است وقتی گل نزنید گل می‌خورید
این شرایط فوتبال است وقتی گل نزنید گل می‌خورید

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تیم ما چندین موقعیت گلزنی را از دست داد و این شرایط فوتبال است وقتی گل نزنید گل می‌خورید. به گزارش قلم پرس، محمد تقوی بعد از شکست ۲ بر یک مقابل نفت آبادان در نشست خبری گفت: به تیم نفت تبریک می‌گویم. آنها در نیمه اول به گل […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تیم ما چندین موقعیت گلزنی را از دست داد و این شرایط فوتبال است وقتی گل نزنید گل می‌خورید.

به گزارش قلم پرس، محمد تقوی بعد از شکست ۲ بر یک مقابل نفت آبادان در نشست خبری گفت: به تیم نفت تبریک می‌گویم. آنها در نیمه اول به گل رسیدند. تیم ما چندین موقعیت گلزنی را از دست داد و این شرایط فوتبال است وقتی گل نزنی گل می‌خورید. بازیکنان ما تمام تلاششان را کردند و هر مشکل فنی هم هست به گردن من است.

وی در مورد اینکه چرا استوکس در نیمه دوم به میدان آمد گفت: او یک مشکل اداری داشت و دیر به تیم ما ملحق شد و آماده نبود برای همین در نیمه دوم به میدان آمد.

تقوی در مورد برگزاری مسابقه بدون تماشاگر گفت: با این موضوع مخالفم که فوتبال بدون تماشاگر برگزار شود.

سرمربی تراکتورسازی تبریز در مورد داوری مسابقه گفت: برخی از مربیان وقتی بازنده می شوند از داور و وقت کشی حریف ایراد می‌گیرند این ها جزیی از فوتبال است اما ای کاش این مسایل کمتر شود. من بهانه نمی‌آورم.  البته یک سری مشکلات در زمین وجود داشت.

وی در مورد نفت آبادان گفت: در مورد تیم حریف صحبت نمی‌کنم.