اپل قصد دارد مدل های جدید آیفون و آی پد  را در ماه مارس عرضه کند
اپل قصد دارد مدل های جدید آیفون و آی پد  را در ماه مارس عرضه کند

منابع خبری می گویند اپل قصد دارد مدل های جدید آیفون و آی پد خود را در تاریخ پانزدهم ماه مارس یعنی تقریبا یک ماه دیگر عرضه کند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس،سایت تریبون، نوشت: اگر چه خود اپل در این زمینه سکوت کرده، اما سایت های مختلف اطلاع رسانی در این زمینه را […]

منابع خبری می گویند اپل قصد دارد مدل های جدید آیفون و آی پد خود را در تاریخ پانزدهم ماه مارس یعنی تقریبا یک ماه دیگر عرضه کند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس،سایت تریبون، نوشت: اگر چه خود اپل در این زمینه سکوت کرده، اما سایت های مختلف اطلاع رسانی در این زمینه را آغاز کرده‌اند. برخی از آنها مدعی هستند اپل یک گوشی آیفون جدید ۴ اینچی عرضه خواهد کرد که “iPhone 5se  نام دارد.

همچنین گفته می‌شود مدل جدیدی از تبلت آی پد ایر شرکت اپل هم در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. اما در این زمینه جزییات بیشتری ارائه نشده است.

سرعت رشد فروش آیفون در ماه‌های اخیر کند شده، امری که از زمان عرضه این گوشی در سال ۲۰۰۷ بی سابقه بوده و همین مساله اپل را به عرضه سریع تر مدل های تازه از گوشی آیفون و آی پد ترغیب کرده است.

گفته می شود iPhone 5se چهار اینچی از نظر سخت افزاری برتر از iPhone 6s  و  ۶sخواهد بود، اما کوچک تر بودن آن موجب کاهش قیمت این گوشی می شود تا امکان خرید آن برای افراد بیشتری به وجود آید.