به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، برای اولین بار از زمان روی کار آمدن «جو بایدن» در آمریکا، مقامات رژیم صهیونیستی قصد دارند طرح جدیدی را برای شهرک‌سازی به تصویب برسانند. به نوشته وبسایت معا، کمیته برنامه‌ریزی و ساخت و ساز در شهرداری قدس اشغالی قرار است فردا (چهارشنبه) طرح ساخت بیش از ۲۵۰۰ واحد […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، برای اولین بار از زمان روی کار آمدن «جو بایدن» در آمریکا، مقامات رژیم صهیونیستی قصد دارند طرح جدیدی را برای شهرک‌سازی به تصویب برسانند.

به نوشته وبسایت معا، کمیته برنامه‌ریزی و ساخت و ساز در شهرداری قدس اشغالی قرار است فردا (چهارشنبه) طرح ساخت بیش از ۲۵۰۰ واحد مسکونی را تصویب کند. طبق این طرح ۵۴۰ واحد مسکونی در منطقه میان «جبل ابوغنیم» و «جفعات هاماتوس» و دو هزار واحد دیگر نیز در منطقه «جفعات هاماتوس» بنا می‌شود.

نکته دیگر اینکه همین طرح در دوره باراک اوباما با فشار شخص «جو بایدن» به رژیم صهیونیستی به سرانجام نرسید و اکنون گویا رژیم تل آویو عزم خود را برای تصویب آن جزم کرده است.

شهرک‌سازی در کرانه باختری از نظر تمامی کشورهای جهان غیر قانونی است و اشغالگری محسوب می‌شود.

شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در منطقه‌ای موسوم به منطقه «ج» متمرکز است به نحوی که تعداد شهرک‌ها در این منطقه به ۱۶۰ عدد می‌رسد که ۷۰۰ هزار شهرک‎نشین در آن زندگی می‌کنند.

انتهای پیام/