انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل حاضر ضرورتی انکار ناپذیر است
انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل حاضر ضرورتی انکار ناپذیر است

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت اولین جلسه کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه ‌فجر انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور نمایندگان ادارات عضو این کمیته در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد. به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش […]

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت اولین جلسه کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه ‌فجر انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور نمایندگان ادارات عضو این کمیته در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی، هادی یوسف‌زاده ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سی و نهمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد: برگزاری شایسته ویژه برنامه‌های بزرگداشت دهه‌فجر انقلاب اسلامی یکی از وظایف مهم نهادها و سازمان‌ها به ویژه نهادهای فرهنگی است.
وی در عین حال انتقال مفاهیم و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی به نسل حاضر به عنوان آینده‌سازان فردای میهن اسلامی را ضرورتی انکار ناپذیر دانسته و بر اهمیت برنامه‌های فعالیت کمیته کودک و نوجوان در این زمینه تأکید کرد.
مسئول کمیته کودک و نوجوان بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به تقارن دهه مبارک فجر با ایام‌ فاطمیه تصریح کرد: در برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های فرهنگی هنری و ادبی بزرگداشت دهه مبارک فجر این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.
یوسف زاده اجرای ویژه برنامه ادبی لبخند فجر، حضور کودکان و نوجوانان در مراسم میهمانی‌لاله‌ها، برگزاری ویژه برنامه‌های فجر ۳۹ با اجرای فعالیت‌های متنوع فرهنگی هنری ادبی نظیر سرود، قصه‌گویی و برپایی غرفه‌های هنری و ادبی ویژه کودکان و نوجوانان در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ، برپایی نمایشگاه‌های کتاب و سرگرمی‌های سازنده در مدارس و مهدهای کودک و اجرای ویژه‌برنامه‌های دهه فجر در برنامه‌های زنده رادیو و تلویزیون در شبکه استانی سهند با همکاری ادارات عضو کمیته از جمله برنامه‌های مصوب این جلسه عنوان کرد.
گفتنی است، اداره کل بهزیستی، کمیته امداد حضرت امام (ره)، معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش و صداسیما از اعضای کمیته کودک و نوجوان هستند که مسؤولیت آن بر عهده کانون است.