انتقاد امام جمعه بناب از وضعیت نامناسب آسفالت خیابان ها/  نوعی کج سلیقگی حاکم است
انتقاد امام جمعه بناب از وضعیت نامناسب آسفالت خیابان ها/  نوعی کج سلیقگی حاکم است

امام جمعه بناب با انتقاد از وضعیت نامناسب آسفالت خیابان های هسته مرکزی شهر گفت: خیابان های اصلی و مرکزی شهر همچنان در انتظار آسفالت است و باید گفت نوعی کج سلیقگی در این خصوص حاکم است. به گزارش قلم پرس،از بناب، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی شامگاه امروز در دیدار فرماندار و مدیران دستگاه […]امام جمعه بناب با انتقاد از وضعیت نامناسب آسفالت خیابان های هسته مرکزی شهر گفت: خیابان های اصلی و مرکزی شهر همچنان در انتظار آسفالت است و باید گفت نوعی کج سلیقگی در این خصوص حاکم است.

به گزارش قلم پرس،از بناب، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی شامگاه امروز در دیدار فرماندار و مدیران دستگاه های مختلف شهرستان که به مناسبت هفته دولت ترتیب یافته بود؛ با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با بیان اینکه در خدمت رسانی مسئولان به مردم نباید کوتاهی صورت بگیرد؛ اظهار کرد: ملت نجیب ایران ۴۳ سال است این نظام را با وجود تمام سختی ها و فشارها همراهی کرده اند؛ بنا بر این باید قدر این ملت را دانست و برای این ملت خادمی کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب با اظهار گلایه از عدم حضور برخی از مسئولان در صفوف نماز جمعه و اجتماعات مردم تصریح کرد: تعجب می کنم برخی مدیران چرا بین مردم و اجتماعات حضور نمی یابند.

باقری بنابی در ادامه سخنان خود ضمن قدردانی از گزارش فرماندار شهرستان در خصوص عملکرد یک ساله دولت خاطرنشان کرد: الحمدلله فرماندار بناب کاملاً فردی مردمی هستند و در سفر اخیر که به منظور شرکت در همایش حکمرانی روستایی به شهر مقدس قم داشتند، علیرغم تدارک مجموعه ای مستقل برای فرمانداران فرماندار بناب در کنار مردم ماندند و این حرکت فرماندار بازتاب گسترده ای در سطح حوزه علمیه و مسئولان وزارت کشور داشت و جای بسی خوشحالی و افتخار برای شهرستان بناب است که چنین فرمانداری مردمی دارند.

خطیب جمعه شهرستان بناب همچنین ضمن تقدیر و تشکر از رئیس جمهور و سایر دولت مردان بخاطر اقدامات انجام یافته در یک سال گذشته تأکید کرد: در کنار این اقدامات وضعیت آب آشامیدنی بناب مناسب نیست و مردم شدیداً از این بابت گله مند هستند و متولیان امر بایستی هر چه سریع تر به این امر رسیدگی کنند تا بیش از این شرمنده مردم نباشیم.

حجت الاسلام باقری بنابی در ادامه با انتقاد از وضعیت نامناسب آسفالت خیابان های هسته مرکزی شهر اذعان کرد: در بحث آسفالت ریزی در محلات مختلف اقدامات خوبی صورت گرفته ولی خیابان های اصلی و مرکزی شهر همچنان در انتظار آسفالت است و باید گفت نوعی کج سلیقگی در این خصوص حاکم است.

۵۲۰ میلیارد ریال برای آسفالت راه های روستایی هزینه شده است

فرماندار بناب نیز در دیدار اعضای شورای اداری شهرستان با امام جمعه بناب به مناسبت هفته دولت گفت: عملکرد و خدمات یک ساله دولت سیزدهم در این شهرستان باید برای مردم بازگو شود.

رضا لعلی افزود: با وجود وجود تحریم های ظالمانه علیه کشورمان ولی دولت آقای رئیسی خدمات اساسی در کشور به مردم عرضه کرده است.

وی تصریح کرد: تنها در حوزه راهداری برای آسفالت راه های روستایی در شهرستان بناب بالغ بر ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده که در طول سال های اخیر بی سابقه بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با تشریح اقدامات انجام شده توسط دولت در یک سال گذشته در سطح کشوری و شهرستان در جریان سفر اخیر رئیس جمهور و هیأت دولت به استان آذربایجان شرقی ۲۰۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه کنارگذر شرقی بناب، ۱۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری بناب و یکصد میلیارد تومان برای احداث بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بناب اختصاص یافته است.

انتهای پیام/۶۰۰۰۴