انتشار آهنگ‌هاي سريال شهرزاد در قالب يك آلبوم
انتشار آهنگ‌هاي سريال شهرزاد در قالب يك آلبوم

آهنگ‌هاي سريال شهرزاد قرار است كه در يك آلبوم منتشر شود، آهنگ‌هايي كه محسن چاووشي آنها را از قسمت پنج به بعد خوانده است در اين آلبوم خواهد آمد. استدلال تهيه‌كنندگان كار هم اين است كه مردم شايد دوست داشته باشند آهنگ را به صورت جداگانه گوش كنند براي همين آلبومي از آهنگ‌هاي اين سريال […]

آهنگ‌هاي سريال شهرزاد قرار است كه در يك آلبوم منتشر شود، آهنگ‌هايي كه محسن چاووشي آنها را از قسمت پنج به بعد خوانده است در اين آلبوم خواهد آمد. استدلال تهيه‌كنندگان كار هم اين است كه مردم شايد دوست داشته باشند آهنگ را به صورت جداگانه گوش كنند براي همين آلبومي از آهنگ‌هاي اين سريال روانه بازار مي‌شود. سيدمحمدهادي رضوي يكي از تهيه‌كنندگان اين سريال به خبرگزاري مهر گفته است كه قصد دارند هر چند قسمتي كه از اين مجموعه توزيع مي‌شود يك قطعه جديد با صداي محسن چاووشي به همراه كليپ منتشر كنند. قطعه «افسار» تازه‌ترين ترانه اين مجموعه با صداي محسن چاووشي است كه ترانه آن را پريناز جهانگيرعصر سروده است البته در ابتدا به اشتباه اين شعر را به شهريار منتسب كردند اما بعدا محسن چاووشي اعلام كرد كه شاعر اصلي اين شعر كيست. تيتراژ قسمت‌هاي ابتدايي اين سريال را عليرضا قرباني خوانده بود. رضوي در اين باره گفته است كه با وجود كار قوي و هنرمندانه فردين خلعتبري و عليرضا قرباني مردم آن‌طور كه بايد ارتباط نگرفتند به همين دليل محسن چاووشي جاي عليرضا قرباني را گرفت و مردم با چاووشي ارتباط صميمانه‌تري گرفتند. او بر اين باور است كه حضور محسن چاووشي فضاي كار را تاثيرگذارتر كرد و در فروش سريال هم تاثير بسزايي داشت. رضوي شايعاتي كه درباره جدايي قرباني و خلعتبري از اين سريال و دلخوري آنها وجود داشته را كاملا رد كرده و توضيح داده كه تغييرات در همه جاي دنيا اتفاق مي‌افتد و كاملا به خاطر احترام به سليقه مخاطب اين جريان به سمت ديگري پيش رفت. تهيه‌كننده اين كار همچنين در بخش ديگري از حرف‌هايش به پخش منظم اين سريال در شبكه خانگي اشاره كرده است و گفته كه از ابتدا براي اين كار برنامه‌ريزي شده بود تا سر وقت توزيع شود و از سوي ديگر نحوه بازخورد مردمي رصد شود.
اين تهيه‌كننده در بخش ديگر صحبت‌هايش به دانلودهاي غيرقانوني اين سريال اشاره كرده است و گفته گروهي كه پشت توليد اين مجموعه هستيم تعصبات مذهبي دارند و سعي كرده‌اند هم در كيفيت هم مباحث كمي همه‌چيز را درست رعايت كنند. او گفته كه «حلال بخريد» جايش در واژه‌هاي اقتصادي ما خالي بود و اعلام كرده راضي به كپي غيرمجاز نيستند، او البته يك استثنا هم در اين مورد قايل شده آن هم براي كساني كه واقعا از نظر مالي در مضيقه هستند.

منبع: روزنامه اعتماد