افزایش ۳ برابری توزیع محصولات بهداشتی و مواد شوینده/ کمبودی به هیچ‌عنوان در هیچ کالایی نداریم
افزایش ۳ برابری توزیع محصولات بهداشتی و مواد شوینده/ کمبودی به هیچ‌عنوان در هیچ کالایی نداریم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با اشاره به افزایش سه برابری توزیع مواد شوینده و محصولات بهداشتی نسبت به ماه گذشته گفت: تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات بهداشتی و مواد شوینده در زمینه تامین مایحتاج همراه مردم هستند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، صابر پرنیان صبح امروز در نشست تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات بهداشتی […]رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با اشاره به افزایش سه برابری توزیع مواد شوینده و محصولات بهداشتی نسبت به ماه گذشته گفت: تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات بهداشتی و مواد شوینده در زمینه تامین مایحتاج همراه مردم هستند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، صابر پرنیان صبح امروز در نشست تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات بهداشتی و مواد شوینده استان اظهار کرد: اصناف و شرکت‌های پخش و فروشگاه‌های زنجیره‌ای کمک کردند تا طرح بزرگ اقتصادی به نحو احسن در استان اجرا شود.

وی با بیان اینکه به دقت چرخه تولید و توزیع کالاهای اساسی رصد می‌شود، ادامه داد: با حمایت از تولید و کسب و کارهای اقتصادی و شرکت‌های بزرگ توزیع استان، پیگیر هستیم تا مواد مورد نیاز مردم به موقع تامین شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی، گفت: طرح بزرگ اقتصادی دولت اگر به موقع اجرا نمی‌شد مشکلات زیادی در تامین مایحتاج عمومی مردم به وجود می‌آمد.

پرنیان با اشاره به لزوم همراهی و همکاری شرکت‌های پخش برای تنظیم جریان بازار کالاهای اساسی افزود: باید با پیش‌بینی وضعیت بازار تمهیداتی اتخاذ شود تا کمبودی در بازار احساس نشود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر به هیچ عنوان در هیچ کالایی کمبودی در استان وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی، ادامه داد: به منظور رفع موانع و مشکلات حوزه پخش تمام تلاش خود را می‌کنیم تا امور حوزه پخش تسهیل شود.

وی ضمن تاکید بر اینکه شرکت های پخش ملزم به تامین و توزیع مناسب کالاهای اساسی هستند، افزود: سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده یک نهاد فرادستگاهی که در این زمینه قانون این اختیار را به سازمان صمت داده تا جریان بازار را تنظیم کند.

انتهای پیام/س