افزایش صادرات محصولات لوازم خانگی آذربایجان‌شرقی/ لوازم خانگی تبریز در ترکیه
افزایش صادرات محصولات لوازم خانگی آذربایجان‌شرقی/ لوازم خانگی تبریز در ترکیه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی، قیمت تمام شده پایین و تنوع محصولات لوازم خانگی واحدهای تولیدی تبریز را عامل اصلی افزایش صادرات اعلام کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، صابر پرنیان صبح امروز در حاشیه بازدید از سی امین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی لوازم خانگی و بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی حرارتی، برودتی […]رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی، قیمت تمام شده پایین و تنوع محصولات لوازم خانگی واحدهای تولیدی تبریز را عامل اصلی افزایش صادرات اعلام کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، صابر پرنیان صبح امروز در حاشیه بازدید از سی امین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی لوازم خانگی و بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی حرارتی، برودتی و سیستم‌های تهویه در نمایشگاه بین‌المللی تبریز قیمت تمام شده پایین و تنوع محصولات لوازم خانگی واحدهای تولیدی تبریز را عامل اصلی افزایش صادرات دانست و  اظهار کرد: واحدهای صنعتی لوازم خانگی در تبریز قابلیت بسیار زیادی برای افزایش تولید دارند که این حوزه یکی از ظرفیت‌های خوب صنعتی استان است.

وی افزود: افزایش روزافزون کیفیت محصولات تولیدی توام با کاهش قیمت تمام شده و تنوع محصولات لوازم خانگی در تبریز، موجب صادرات چشمگیر و قابل توجه به کشورهای همسایه شده است.

پرنیان ادامه داد: در حال حاضر واحدهای تولیدی لوازم خانگی محصولات متنوعی را با قیمت پایین و کیفیت زیاد تولید می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی افزود: در سه ماه نخست امسال محصولات لوازم خانگی مانند یخچال و کولر به ارزش ۷۸۰ هزار دلار به ترکیه صادر شده که در کل برای صنایع لوازم خانگی بازار خوبی ایجاد شده است.

وی با اشاره به استقبال بسیار خوب مردم از این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه شرکت‌هایی از استان های آذربایجایجان شرقی، آذربایجان‌غربی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، قم، البرز و قزوین و همچنین شرکت‌هایی از کشورهای ترکیه، چین و کره جنوبی محصولات خود را ارائه کردند.

در این بازدید که با حضور معاونان سازمان انجام شد برخی از غرفه‌داران و فعالان اقتصادی مسائل و مشکلات خود را با رئیس سازمان صمت استان مطرح کردند که در این زمینه مقرر شد مسائل و مشکلات مطرح شده بررسی و رسیدگی شود.

انتهای پیام/س