نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه مردم سپاه را یک نیروی صرف نظامی نمی دانند، گفت: نیروی مردمی سپاه برای تحقق مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف اقدامات ارزشمندی انجام می‌دهد که ثمرات ماندگاری به دنبال داشته و دارد.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در دیدار سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: اعتماد مردم به مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف.. نشان می‌دهد سپاه در روح مردم است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: اعتماد مردم به مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف درمانی، پزشکی، عمرانی، فرهنگی و همچنین نظامی نشان می‌دهد سپاه در روح مردم است.

وی با بیان اینکه خدمات سپاه برای تحقق مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف بسیار ارزشمند است، گفت: به عنوان مثال بیمارستان‌های سپاه در ارائه خدمات پزشکی و درمانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند که این مهم در بیمارستان شهید محلاتی تبریز کاملاً مشهود است.

امام جمعه تبریز افزود: اعتماد مردم به کادر درمانی مجرب و متخصص بیمارستان سپاه در تبریز و تجهیزات پیشرفته این بیمارستان خدمات بخش بهداشت و سلامت این نیرو را متمایز کرده است.

وی با اشاره به اینکه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه هم خدمات درمانی این بیمارستان بسیار قابل توجه بود، ادامه داد: سطح خدمات بخش‌های عمومی و تخصصی بیمارستان سپاه در تبریز در مواقع ضرورت و بحران و همچنین شرایط عادی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

آل‌هاشم با تاکید بر اینکه مردم سپاه را یک نیروی صرف نظامی نمی‌دانند، تصریح کرد: نیروی مردمی سپاه برای تحقق مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف اقدامات ارزشمندی انجام می‌دهد که ثمرات ماندگاری به دنبال داشته و دارد.

نماینده ولی فقیه در استان اعتماد مردم به سپاه را سرمایه‌ای ارزشمندی خواند که باعث رشد و تعالی این نیروی پرتوان و قدرتمند در عرصه مختلف شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :