اعتماد مردم به مجموعه سپاه پاسداران نشان می‌دهد سپاه در روح مردم است
اعتماد مردم به مجموعه سپاه پاسداران نشان می‌دهد سپاه در روح مردم است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه مردم سپاه را یک نیروی صرف نظامی نمی دانند، گفت: نیروی مردمی سپاه برای تحقق مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف اقدامات ارزشمندی انجام می‌دهد که ثمرات ماندگاری به دنبال داشته و دارد. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه مردم سپاه را یک نیروی صرف نظامی نمی دانند، گفت: نیروی مردمی سپاه برای تحقق مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف اقدامات ارزشمندی انجام می‌دهد که ثمرات ماندگاری به دنبال داشته و دارد.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در دیدار سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: اعتماد مردم به مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف.. نشان می‌دهد سپاه در روح مردم است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: اعتماد مردم به مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف درمانی، پزشکی، عمرانی، فرهنگی و همچنین نظامی نشان می‌دهد سپاه در روح مردم است.

وی با بیان اینکه خدمات سپاه برای تحقق مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف بسیار ارزشمند است، گفت: به عنوان مثال بیمارستان‌های سپاه در ارائه خدمات پزشکی و درمانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند که این مهم در بیمارستان شهید محلاتی تبریز کاملاً مشهود است.

امام جمعه تبریز افزود: اعتماد مردم به کادر درمانی مجرب و متخصص بیمارستان سپاه در تبریز و تجهیزات پیشرفته این بیمارستان خدمات بخش بهداشت و سلامت این نیرو را متمایز کرده است.

وی با اشاره به اینکه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه هم خدمات درمانی این بیمارستان بسیار قابل توجه بود، ادامه داد: سطح خدمات بخش‌های عمومی و تخصصی بیمارستان سپاه در تبریز در مواقع ضرورت و بحران و همچنین شرایط عادی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

آل‌هاشم با تاکید بر اینکه مردم سپاه را یک نیروی صرف نظامی نمی‌دانند، تصریح کرد: نیروی مردمی سپاه برای تحقق مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف اقدامات ارزشمندی انجام می‌دهد که ثمرات ماندگاری به دنبال داشته و دارد.

نماینده ولی فقیه در استان اعتماد مردم به سپاه را سرمایه‌ای ارزشمندی خواند که باعث رشد و تعالی این نیروی پرتوان و قدرتمند در عرصه مختلف شده است.