اعتراض مدیرعامل تراکتورسازی به اشتباهات داوری
اعتراض مدیرعامل تراکتورسازی به اشتباهات داوری

مصطفی آجرلو با ارسال نامه‌ای به رییس سازمان لیگ به اشتباهات داوری که علیه تیمش رخ داده است اعتراض کرد. به گزارش قلم پرس، مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با ارسال نامه‌ای به رییس سازمان لیگ برتر به اشتباهات داوری علیه این تیم در چهار دیدار مقابل تیم‌های پرسپولیس، استقلال، سیاه جامگان و سپاهان اعتراض […]

مصطفی آجرلو با ارسال نامه‌ای به رییس سازمان لیگ به اشتباهات داوری که علیه تیمش رخ داده است اعتراض کرد.

به گزارش قلم پرس، مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با ارسال نامه‌ای به رییس سازمان لیگ برتر به اشتباهات داوری علیه این تیم در چهار دیدار مقابل تیم‌های پرسپولیس، استقلال، سیاه جامگان و سپاهان اعتراض کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم سازمان لیگ برتر فوتبال ایران

برادر عزیز جناب آقای بهاروند

پیرو مکاتبات متعدد پیرامون اشتباهات داوری در بازی‌های گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و با وجود اینکه بارها از آن سازمان محترم همچنین مسئولان کمیته داوران درخواست شد دقت نظر بیشتری در انتخاب داوران بازی‌ها صورت پذیرد متاسفانه شاهد ادامه سریال بی پایان اشتباهات داوری علیه تیم فوتبال تراکتورسازی در یک فصل بسیار سخت و حساس می‌باشیم.

اینجانب پیش از این بارها از جنابعالی تقاضا کردم با توجه به ظلم آشکاری که در سه مسابقه تراکتورسازی مقابل پرسپولیس، استقلال و سیاه جامگان علیه این باشگاه و هوادارانش صورت گرفته و تصمیمات ناعادلانه و اشتباهات تاثیرگذاری که به گواه کارشناسان موجب از دست رفتن امتیازات حساسی گردیده است، دستور فرمایید در انتخاب داوران حساسیت و توجه بیشتری صورت پذیرد اما فاجعه داوری اخیر مقابل سپاهان نشان داد هیچ اراده‌ای جهت تغییر شرایط موجود وجود ندارد.

علیرغم درخواست باشگاه به منظور تغییر داور مسابقه و با وجود اینکه بروز اشتباهاتی به نفع تیم میزبان در این بازی پیش بینی شده بود رئیس محترم کمیته داوران با این درخواست مخالفت کرد تا با عدم تغییر داور بازی همان نتیجه قابل پیش بینی توسط داور مسابقه رقم بخورد.

وقوع یک پنالتی مسلم در داخل محوطه جریمه تیم میزبان که بازی را در نیمه نخست به تساوی می‌کشید اولین نشانه تصمیمات یک‌جانبه و اشتباهات عجیب داور بازی به نفع تیم میزبان بود. اتفاقی که در نیمه دوم با اعلام یک ضربه پنالتی نادرست به سود تیم سپاهان تکمیل شد و آخرین پرده از این قضاوت بحث برانگیز اخراج بازیکن تراکتورسازی در صحنه‌ای که هیچ برخوردی با بازیکن حریف نداشت.

به گواه کلیه کارشناسان داوری، این چهارمین مسابقه تراکتورسازی در بین ۱۲ هفته ابتدایی لیگ است که با اشتباهات داوری موجب از دست رفتن امتیازات حساسی برای ما گردیده و ظلمی آشکار در حق این باشگاه و هوادارانش محسوب می‌شود.

حالا و با گذشت ۲۴ ساعت از چهارمین بازی که با اشتباهات داوران حق تراکتورسازی تضییع شده قطعا امکان تغییر نتیجه مسابقه وجود ندارد اما چه تضمینی وجود دارد که روند فعلی تا پایان فصل ادامه پیدا نکند و باز هم سوت های داوران علیه تراکتورسازی نباشد؟

اینجانب به نمایندگی از میلیون‌ها هواداران پرشور و متعصب تراکتورسازی از جنابعالی درخواست می کنم پیرامون اشتباهات مسلم صورت گرفته و ظلم آشکاری که از ناحیه داوران علیه تراکتورسازی واقع شده پاسخگو بوده و ضمن برخورد با داوران خاطی مراتب را به این باشگاه اعلام نمایید.

منبع: ایسنا