اعتراض با سکوت هواداران تراکتور/باز هم نوآوری تماشاگران تبریزی
اعتراض با سکوت هواداران تراکتور/باز هم نوآوری تماشاگران تبریزی

تماشاگران تیم تراکتور روش جدیدی در اعتراض به نتایج تیم خود پیش گرفتند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور روز گذشته در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز در مصاف با تیم هوادار به تساوی بدون گل دست یافتند. تراکتوری‌ها در این بازی برتری چندانی بر حریف خود نداشته […]تماشاگران تیم تراکتور روش جدیدی در اعتراض به نتایج تیم خود پیش گرفتند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور روز گذشته در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز در مصاف با تیم هوادار به تساوی بدون گل دست یافتند.

تراکتوری‌ها در این بازی برتری چندانی بر حریف خود نداشته و موقعیت‌های چندانی را هم نتوانستند روی دروازه تیم مهمان ایجاد کنند. تقریبا در اواسط نیمه دوم وقتی تماشاگر مطمن شد که با این روش گلزنی و پیروزی بر تیم مهمان ممکن نیست بدون اعتراض شروع به ترک ورزشگاه کردند. روشی که سال‌هاست در ورزشگاه‌های اروپایی از سوی تماشاگران اقدام شده و به نشانه اعتراض به عملکرد تیم خود زودتر ورزشگاه را ترک کردند.

در این بازی تماشاگران تراکتور که به تماشاگران پرشور معروف هستند به نشانه اعتراض و نارضایتی از عملکرد تیم فوتبال تراکتور از دقیقه ۸۰ ورزشگاه را ترک کردند. ترک بی سروصدای تماشاگران حمایت هواداران از تراکتور را همچنان نشان می‌دهد.

تمالشاگران تیم تراکتور در سال ۸۸ و بعد شکست خانگی برابر تیم سایپا با شعار “عیبی یوخ” فرهنگ جدیدی در فوتبال ایران ایجاد کردند که حتی می‌توان تیم بازنده را هم تشویق کرد. هر چند در سال‌های بعدی این شعار کم و کمتر در ورزشگاه تبریز شنیده شد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷