اعتبار ۵۰ هزار میلیاردی برای توسعه مکانیزاسیون تراکتورسازی
اعتبار ۵۰ هزار میلیاردی برای توسعه مکانیزاسیون تراکتورسازی

مدیر بازاریابی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران از ادامه اعطایی تسهیلات خرید تراکتور به کشاورزان خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، ناصر قربانیان صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امسال از سوی مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهادکشاورزی ۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه مکانیزاسیون در بخش کشاورزی اختصاص داده […]مدیر بازاریابی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران از ادامه اعطایی تسهیلات خرید تراکتور به کشاورزان خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، ناصر قربانیان صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امسال از سوی مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهادکشاورزی ۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه مکانیزاسیون در بخش کشاورزی اختصاص داده شد که راهکارهای لازم برای اعطای این تسهیلات به کشاورزان خریدار تراکتورهای ایرانی در حال تدوین است.

مدیر بازاریابی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در این باره از برگزاری جلسات متعدد جهت هموار کردن شرایط اختصاص تسهیلات به کشاورزان خریداران این مجموعه به عنوان تامین کننده ۹۸ درصد نیاز کشاورزان کشور به تراکتور خبر داد و گفت: در همین راستا جلسه ای با حضور سرپرست مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهادکشاورزی برگزار شد که از مهم‌ترین مفاد آن می توان به قول مساعد این مرکز برای رفع موانع و چالش‌های بخش بانکی، جهت اعطای تسهیلات به کشاورزان خریدار تراکتورهای تراکتورسازان، با لغو بخشنامه ۹۴۱ ارسالی به بانک کشاورزی اشاره کرد.

قربانیان با اشاره به تلاش تراکتورسازی و مرکز توسعه مکانیزاسیون برای رفع چالش‌‍ ها و مشکلات دریافت تسهیلات توسط کشاورزان افزود: خوشبختانه ریاست فعلی مرکز توسعه مکانیزاسیون با رویکرد کاملا متفاوت و مثبت جهت رفع موانع موجود بر سر تولید و کشاورزی، گامهای موثر و رو به جلویی را برداشته که امیدواریم بزودی نتایج آن با بازگشایی مسیرها برای اعطای تسهیلات به کشاورزان عملیاتی شود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر نزدیک به ۴۵ هزار کشاورز متقاضی خرید تراکتور از تراکتورسازی در سامانه این شرکت ثبت نام کرده اند که تعداد قابل توجهی از آنها خواستار استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی برای خرید این وسیله کاری خود هستند و براساس اقدامات صورت گرفته از سوی مرکز توسعه مکانیزاسیون پیش‌بینی می‌شود به زودی این کشاورزان مالک تراکتور شوند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۴/ی