رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی گفت: طبق جدید ترین آمار تا به این لحظه ۱۳ نفر به لیست تایید صلاحیت شدگان کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اضافه شده است. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، سعید شبستری خیابانی، با ارائه آمار جدیدی از نفرات تایید صلاحیت شده انتخابات در استان، اظهار کرد: طبق جدیدترین آمار تا […]

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی گفت: طبق جدید ترین آمار تا به این لحظه ۱۳ نفر به لیست تایید صلاحیت شدگان کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اضافه شده است.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، سعید شبستری خیابانی، با ارائه آمار جدیدی از نفرات تایید صلاحیت شده انتخابات در استان، اظهار کرد: طبق جدیدترین آمار تا به این لحظه ۱۳ نفر به لیست تایید صلاحیت‌شدگان کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اضافه شده است.

وی افزود: کاندیداهای جدید تایید صلاحیت شده از حوزه‌های انتخابیه اهر، بستان‌‎آباد، سراب، میانه، بناب، هشترود، ورزقان، مرند و تبریز در انتخابات شرکت کرده و در لحظات پایانی صلاحیت آنان تایید شده است.

وی خاطرنشان کرد: نام بردن اسامی این افراد از لحاظ اخلاقی صحیح نیست، از این رو از آوردن نام این افراد در مصاحبه‌های خبری خودداری می‌کنیم.

شبستری در پایان گفت: طبق گزارشاتی که به دست ما رسیده است، از این پس احتمال بسیار کمی برای اضافه یا حذف نفرات جدید به لیست کاندیداها وجود دارد.