اسداللهی سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی
اسداللهی سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی

“محمد اسداللهی” سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، محمد اسداللهی را به عنوان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری منصوب کرد. در حکم عابدین خرّم خطاب به اسداللهی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی، به موجب این […]“محمد اسداللهی” سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، محمد اسداللهی را به عنوان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری منصوب کرد.

در حکم عابدین خرّم خطاب به اسداللهی آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ به سمت “سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی” منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال، با روحیه انقلابی و ارتباط مستمر و موثر با همکاران در حوزه وظایف سازمانی، جهت عمل به فرامین مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم موفق و موید باشید.

محمد اسداللهی متولد ۱۳۵۶ در تبریز و دارای مدرک کارشناسی، از نیروهای باسابقه وزارت کشور است که پیش از این در رده‌های مختلف کارشناسی و مدیریتی حوزه‌های سیاسی و اجتماعی در استانداری آذربایجان شرقی و فرمانداری‌های تبریز و هشترود خدمت کرده است.
 

انتهای پیام/