مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از استقرار ۲ اکیپ آتش‌نشانی شهرداری تبریز در مرز تمرچین خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، علیرضا زبردست ظهر امروز در مراسم بدرقه آتش‌نشانان جهت استقرار در پایانه مرزی تمرچین در جنوب آذربایجان‌غربی از خدمات‌رسانی این اکیپ تا بازگشت زائران اربعین از طریق این پایانه مرزی […]مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از استقرار ۲ اکیپ آتش‌نشانی شهرداری تبریز در مرز تمرچین خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، علیرضا زبردست ظهر امروز در مراسم بدرقه آتش‌نشانان جهت استقرار در پایانه مرزی تمرچین در جنوب آذربایجان‌غربی از خدمات‌رسانی این اکیپ تا بازگشت زائران اربعین از طریق این پایانه مرزی خبر داد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، افزود: شهردار تبریز و استاندار آذربایجان‌شرقی روز گذشته با حضور در موکب‌های مختلف مردمی و دیدار با زائران حسینی در پایانه مرزی تمرچین و احصاء مشکلات و بررسی زیرساخت‌های موجود و ارائه راهکارهایی برای رفع آنها، حضور،  استقرار و خدمات‌رسانی مجموعه آتش‌نشانی تبریز را ضروری دانستند که با دستور شهردار تبریز و طی هماهنگی با استانداری آذربایجان‌شرقی در اسرع وقت نسبت به آماده‌سازی وسایل و تجهیزات مورد نیاز در این برنامه اقدام و صبح روز یکشنبه ۲۰ شهریور ماه اکیپ آتش‌نشانی تبریز متشکل از دو تیم عملیاتی به این منطقه اعزام شد.

زبردست ضمن آرزوی سلامتی برای تمام زائران و خادمان اربعین حسینی، برگزاری برنامه‌های مذهبی و عزاداری در ایام محرم سال‌جاری در ۲۳ ایستگاه آتش‌نشانی و حضور آتش‌نشانان در تمام برنامه‌های مذهبی و معنوی را نشان از روح معنویت حاکم بر این مجموعه خدمتگزار دانست و برای تیم اعزامی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

انتهای پیام/ی/س