استقرار یک فروند بالگرد اطفای حریق در شهرستان خداآفرین
استقرار یک فروند بالگرد اطفای حریق در شهرستان خداآفرین

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از استقرار یک فروند بالگرد اطفای حریق در شهرستان خداآفرین خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدباقر هنربر مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی امشب در گفت و گو با خبرنگاران از استقرار یک فروند بالگرد اطفای حریق در شهرستان خداآفرین خبر داد و اظهار کرد: به دنبال […]مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از استقرار یک فروند بالگرد اطفای حریق در شهرستان خداآفرین خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدباقر هنربر مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی امشب در گفت و گو با خبرنگاران از استقرار یک فروند بالگرد اطفای حریق در شهرستان خداآفرین خبر داد و اظهار کرد: به دنبال افزایش دما و احتمال وقوع آتش‌سوزی در مراتع و جنگل‌های منطقه، این بالگرد با دستور استاندار و پیگیری اداره کل مدیریت بحران در خداآفرین مستقر شد.

وی افزود: این بالگرد متعلق به معاونت مهندسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است که همراه با یک تیم مجرب از روز جمعه در خداآفرین مستقر شده تا در صورت وقوع آتش‌سوزی در منطقه، در کمترین زمان ممکن و در فرصت طلایی وارد عمل شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی افزود: این بالگرد در راستای ارتقای آمادگی برای مهار آتش‌سوزی‌های احتمالی در منطقه مستقر شده و حضور آن تا زمانی که احتمال حریق در مراتع منطقه وجود داشته باشد، ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/