دبیر دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران از ارسال ۱۷۸ اثر از ۳۰ استان و ۵۲ شهرستان کشور به دبیرخانه دائمی جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران خبر داد.به گزارش قلم پرس، علیرضا آقازاده در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به تعداد آثار رسیده به دبیرخانه دائمی جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر ارسباران، اظهار داشت: از زمان انتشار فراخوان تا پایان مهلت ۱۷۸ اثر از ۳۰ استان و ۵۲ شهرستان به دبیرخانه این جشنواره رسیده است.
وی افزود: اگر تأخیری در انتشار فراخوان دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران صورت نمی‌گرفت تعداد آثاری که به جشنواره می‌رسید بیش از این تعداد بود و با آن‌که مهلت فراخوان به اتمام رسیده ولی آثار همچنان به دبیرخانه ارسال می‌شود.
دبیر دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران ادامه داد: هیئت انتخاب و بازبینی آثار فاخر، آثاری از ۱۲ استان و ۱۴ شهر کشور انتخاب‌شده شامل ۳ اثر آئین سنتی، ۷ اثر صحنه‌ای و ۷ اثر خیابانی و در صورت تأیید شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش شهرستان اهر نهایی می‌شود.
آقازاده بابیان اینکه از شهرستان اسفراین تا بندر خمیر به جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران آثار ارسال کرده‌اند، گفت: با توجه به هم‌زمانی افتتاحیه دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران با عید سعید قربان، آغاز این رویداد فرهنگی و هنری را به فال نیک می‌گیریم.
وی، حضور هنرمندان در گلزار شهدا و ادای احترام با مقام والای شهیدان، اجرای نمایش‌های راه‌یافته به بخش مسابقه جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران در دو نوبت صبح و عصر را از برنامه‌های این جشنواره عنوان کرد و گفت: بر اساس برنامه‌های تعیین‌شده از صبح تا ۱۲ شب نمایش‌های راه‌یافته در سالن‌های نمایشی و پارک‌های سطح شهر اهر اجرای عمومی می‌شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید :