احتمال لغو بازی سایپا و ماشین‌سازی تبریز
احتمال لغو بازی سایپا و ماشین‌سازی تبریز

پرسپولیس نیوز: احتمال لغو دیدار سایپا و ماشین سازی تبریز در هفته دوازدهم لیگ برتر وجود دارد. به گزارش قلم پرس، طبق برنامه قرار است دیدار دو تیم سایپا و ماشین‌سازی روز چهارشنبه ساعت ۱۵ در ورزشگاه پاس قوامین برگزار شود اما بارش مداوم باران در تهران باعث شده که احتمال لغو این مسابقه وجود داشته […]

پرسپولیس نیوز: احتمال لغو دیدار سایپا و ماشین سازی تبریز در هفته دوازدهم لیگ برتر وجود دارد.
به گزارش قلم پرس، طبق برنامه قرار است دیدار دو تیم سایپا و ماشین‌سازی روز چهارشنبه ساعت ۱۵ در ورزشگاه پاس قوامین برگزار شود اما بارش مداوم باران در تهران باعث شده که احتمال لغو این مسابقه وجود داشته باشد.

تیم سایپا روز گذشته به دلیل بارش باران نتوانست در زمین چمن تمرین کند و در پیست تارتان ورزشگاه بازیکنان این تیم تمرین کردند. مسئولان باشگاه سایپا این مساله را به اطلاع سازمان لیگ فوتبال ایران هم رسانده‌اند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا در گفت و گو با فارس با تایید این خبر گفت: شرایط زمین پاس قوامین به گونه‌ای نیست که بر اثر بارش مداوم باران بتوان روی آن بازی کرد. با این حال منتظریم ببینیم که داوران در روز بازی چه تصمیمی می‌گیرند. هرچند ما این مساله را به اطلاع سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ هم رسانده‌ایم.