اجرای چهارمین مرحله رزمایش پویش ملی مشق احسان در آذربایجان شرقی
اجرای چهارمین مرحله رزمایش پویش ملی مشق احسان در آذربایجان شرقی

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) آذربایجان‌شرقی از اجرای چهارمین مرحله رزمایش پویش ملی مشق احسان در سراسر سطح استان خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، مصباح ربانی عصر روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اقدامات ارزنده بنیاد احسان در حوزه‌های مختلف بر حسب نیازسنجی اجتماعی و  متناسب بودن پویش‌ها با […]مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) آذربایجان‌شرقی از اجرای چهارمین مرحله رزمایش پویش ملی مشق احسان در سراسر سطح استان خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، مصباح ربانی عصر روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اقدامات ارزنده بنیاد احسان در حوزه‌های مختلف بر حسب نیازسنجی اجتماعی و  متناسب بودن پویش‌ها با نیازهای روز جامعه، اظهار داشت: پویش مشق احسان همزمان با سراسر کشور در نیمه اول شهریور ماه اجرایی می‌شود.

وی افزود: این بسته‌ها شامل کیف (متناسب هر بازه سنی و جنسیتی) دفترهای مختلف‌، مداد‌، خودکار، پاک‌کن، تراش‌، مداد رنگی‌، لیوان و جامدادی به ارزش ریالی هر بسته حدود سه میلیون ریال می‌باشد که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در معاونت اجتماعی اداره کل استان  به‌حول و قوه الهی ۱۰ هزار  بسته مشق احسان بین دانش‌آموزان در مناطق کم برخودار استان توزیع گردد.

وی در تشریح این خبر در باره نحوه شناسایی دانش‌آموزان در مناطق کم‌برخودار اشاره کرد و گفت: دانش‌آموزان هدف در مناطق کم برخودار استان از طریق گروه‌های جهادی همکار ستاد در حوزه عدالت آموزشی‌، بسیج دانش آموزی استان، مساجد و مراکز نیکوکاری کمیته امداد حضرت امام (ره) و گروه‌های فعال در عرصه عدالت آموزش و ارتباط ایشان با مدارس شناسایی و معرفی می‌شوند تا از این خدمات بهره‌مند شوند.

ربانی، پیرامون راه‌های مشارکت در این حرکت مبارک متذکر شد :هم‌میهنان خیر و نیک‌اندیش در صورت تمایل می‌توانند از راه‌های ذیل جهت هرچه با شکوه‌تر برگزار کردن این پویش و  امر خیر مشارکت نمایند:

۱. غرفه‌هایی که توسط گروه‌های جهادی و مساجد در ۱۵ نقطه استان جهت دریافت مشارکت‌های مردمی برقرار خواهد شد.

۲. از طریق سایت دنیای احسان به نشانی اینترنتی EHSAN.IR

۳. از طریق کد دستوری #۱۵۴۰۳۰

۴. از طریق واریز وجه به حساب بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان استان

انتهای پیام/۶۰۰۰۱/س